.Hlpbabctiscbc Cijst der Beroepen enz Aannemers. Aanplakkers. Aansprekers en lijkbezorgers. Aardappelen, groenten enz. (Kooplieden in). Accountants. Advocaten. Antiquiteiten (bandelaars in). Apothekers. Architecten en Bouwkundigen. Assurantiën en Agenten van Verz. Maatsch. Automobielen en Motorrijwielen (Han del in). Azijnfabrikanten. Badhuishouders. Bank van leening. (Inbrengster» en Inbrengers). Barbiers. Bedden, matrassen enz. (in). Beeldhouwers. Begrafenisvereenigingen. Behangers en stoffeerders. Bestellers van goederen op Amsterdam enz. Beurtschippers. Bewaarplaats voor inboedels. Bierbrouwers. Bierh andel aren Bierhuishouders. Billardmakers. Bleekers. Blikverpakking. Bloembollenliandelaars en kweekers. Bloemen (Winkeliers in). Bloemen (in kunst). Bloemisten en hoveniers. Boekbinders. Boekdrukkers. Boekhandelaars. Bontwerk, Pelterijen enz. (in). Boomkweekers. Borstelwerken enz. (in). Boter (Fabriek van). Boter, kaas, enz. (Grossiers in). Boter, kaas, enz. (Winkeliers in). Bouwmaterialen (in). Brandstoffen (Winkeliers en kooplieden in). Brandverzekeringmaatschappijen. Breiïnrichtingen. Breukbandenmakers. Brillen, kijkglazen enz. (Magazijnen van). Bronzen, vernikkelen, vergulden, enz. (Inrichting van). Broodbakkers. Bruiloftsartikelen (In). Buikbandenmakers. Bureau (Teehniseh). Calligrafen. Caoutehouc-artikelen (Fabriek van). Caoutchouc-artikelen (Winkeliers in). Cacaofabrikanten. Coiffeuses. Collecteurs Staatsloterij, i Confectie (Magazijnen van Heeren- en Kinder-). Confiseurs. i Corsetten. Courantiers. Damast en Lijnwaadpakkers. Dames-Confectie. Dameskleedermaaksters. Dansen (Onderwijzers in het). Decoratieschilders. Deurwaarders. Draaiers (Hout-, ivoor- enz.) Drogisten. Drijfriemen (Fabriek van). Effecten (Commissionairs in). 1 Electrische toestellen (Fabrikanten van). Fotografie-artikelen (In). I Fournituren. (Winkeliers in). Fruiten (In). Galanteriën enz. (In). Garen, Band, enz. (Winkeliers in). Gas- en Waterleidingtoestellen. Gasgloeilicht. Gebreide goederen (In). Gedistilleerd (Grossiers in). Geneeskundigen. Gist (In). Glasfabrikanten. Glazenwasschers. Gomwasscherij Goud- en zilver (Winkeliers in). Granen, Fourages enz. (Kooplieden in).

Adresboeken Haarlem | 1908 | | pagina 517