794 2de KAMER EN PROVINCIALE STATEN. A: legang. Bakenessergracht. Bannesteeg. Baljuwslaan. Begijnhof. Begijnesteeg. Berkenrodesteeg. Bloemertsteeg. Bolwerkslaan. Damsteegje. Damstraat. Donkere Begijnhof. Donkere Spaarne. Frankestraat. Priesche Varkensmarkt. God. Oude Gracht N. Z. (tusschen het Spaarne en de Gr. Houtstraat) van no. 73 t/m. no. 135). Gen. Cronjéstraat (van 2 4 en van 1—11). Generaal Joubertstraat. Generaal de Wetstraat. Goudsmidspleintj e. Groene Buurt. Gravinnesteeg. Groote Houtstraat O. Z. (tusschen de Groote Markt en Ged. Oude Gracht, van no. 1 t/m. no. 71 rood). Stemdistrict II. Groote Markt (alleen nr. 16). Helmbrekersteeg. Jansstraat O. Z. (alle oneven nummers). Jansweg O.Z. (alle oneven nummers). Kalversteeg. Klerksteeg. Kleine Houtstraat (tus schen den An egang en de Ged. Oude Gracht nrs. 1 t m. nr. 55rood en 2 t/m. nr. 66rood). Klokhuisplein. Kloppersingel. Koksteeg. Korte Begijnestraat. Korte Jansstraat. Korte Veerstraat. 't Krom. Koudenhorn. Lange Begijnestraat. Lange Veerstraat. Lepelstraat. Lombardsteeg. Nauwe Appelaarsteeg. Nieuwe Gracht (Z.Z. Infan- •teriekazerne) en tus schen Jansweg en Hooi- markt, nr. 2 t/m. nr. 54. Oude Groenmarkt. Parklaan (van nr. 39p t m. nr. 87 en van nr. 40 t/m. nr. 104a rood). Parkstraat. Peuzelaarsteeg. Phoenixweg. Prinsenbolwerk. Ravesteeg. Regulierstraat. Ripperdapark. Ripperdasteeg. Ripperdastraat. Riviervischmarkt. Schagchelstraat. Schoterweg (O.Z. van nr. 2 t m. nr. 66b rood). Spaarndammerweg. Spaarne (W.Z. tusschen de Bakenessergracht en de Ged. O. Gracht, alle even nummers). Spekstraat. Teij lershofj estraat. Turfsteeg. Valkesteeg. Vrouwesteeg. Warmoesstraat. Wijde Appelaarsteeg. Zaksteeg. Asterstraat. Baan. Baanlaan. Badhuisstraat. Bakkerstraat. Barendsestraat. Bloemhofstraat. Burretstraat. Camphuijsstraat. Casteleijnstraat.. Cornelissteeg. Dreef O.Z. (oneven num mers). Eendj espoortstraat. Esschilderstraat. Essenstraat. Frederikspark. Gasthuispoort. Gasthuissingel. Gasthuisvest. Ged.Oude Gracht (Z.Z., tus- Stemdistrict III. schen de Groote Hout- straat en de Turfmarkt, van nr. 82 t m. 1-56). Gortesteeg. Groendaalsteeg. Groot Heiligland. Groote Houtstraat (O. Z., tusschen de Ged. Oude Gracht en de Gasthuis- vest (van nr. 731,/m.l91). de Haasstraat. Heijthuizenweg. Jan Huijgenstraat. Kamperlaan. Kampersingel. Kamperstraat. Kamperstraat (Zijweg). Kampervest, de Keijstraat. Klaverstraat. Klein Heiligland. Kleine Houtstraat, tus schen de Ged. Oude Gracht en Kleine Hout- brug (van nr. 571 m. nr. 125 en van nr. 68 t/m. nr. 138rooh). Kleine Houtweg. Koningsteinstraat'. Korte Hofstraat. Korte Poellaan. Krelagestraat. Lange Hofstraat. Lange Poellaan. Linschotenstraat. van Marumstraat. Meesterj oostenlaan. Minnebroedersteeg. Nieuw Heiligland. Omvalspoort. Palmstraat. Patientiestraat.

Adresboeken Haarlem | 1908 | | pagina 799