2de KAMER EN PROVINCIALE STATEN. 795 Paviljoenslaan. Plein 0. Z. (oneven num mers). Ravelingsteeg. Rozenmarij nsteeg. Rozenpriƫelstraat. Rustenburgerlaan. Rijpstraat. Sehneevoogtstraat. Spij kerm ansl aan. Tulpenstraat. Turfmarkt. Twijnderslaan. Tyboutstraat. Voorhelmplein. Voorhelmstraat. Voortingstraat. W agenmakerslaan. Weversstraat, de Witstraat. 't Zakje. van Zompelstraat. Zonnesteeg. Z. Buiten Spaarne (W.Z.) even nummers. Stemdistrict IV. Alexanderstraat. Bakkumsteeg. Bakkumstraat. Barrevoetestraat. Boeresteeg. Botermarkt. Breestraat. Doelstraat. Drappenierstraat. Drossestraat. Gasthuisstraat. Ged. Oude Gracht W. Z., tusschen de Zijlstraat en het Verwulft (van nr. "2 t/m. nr. 80rood. Ged. Raamgracht. Ged. Voldersgracht. Gierstraat. Groote Houtstraat W. Z., tusschen het Verwulft en deGroote Houtbrug (van nr. 66, t/m. 178). Jacobstraat. Keizerstraat. Kerkstraat. Korte Annastraat. Korte Boogaardstraat. Korte Doelstraat. Korte Houtstraat. Korte Lakenstraat. Korte Vlamingstraat. Korte Wolstraat. Korte Zijlstraat. Lange Annastraat. Lange Boogaardstraat. Lange Lakenstraat. Lange Raamstraat. Lange Vlamingstraat. Luitensteeg. Magdalenasteeg. Mauritsstraat. /Nieuwe Kerksplein. Nieuwe Raamstraat. Nieuw Landje. Nieuwstraat. Oranjekade. Oude Raamstraat. Paardesteeg. Popelingstraat. Prins Hendrikstraat. Raaks. Raamvest. Sophiaplein. Sophiastraat. Tuchthuisstraat. Verwulft Z. Z. (even nummers.) Vestesteeg. Wester Boogaardstraat Wilhelminastraat. Wilsonsplein. Wolstraat. Zuiderstraat. Zijlstraat Z. Z., tusschen de Zijlvest en de Ged. Oude Gracht (van nr. 2 t/m. nr. 52.) Zijlvest. Barteljorisstraat. Ceciliasteeg. Coltermanstraat. Delftkade. Delftstraat. Duvenvoordestraat. Gaelstraat. Garenkokerskade. Ged. Oude Gracht 0. Z., van de Zijlstraat tot het Verwulft (van No. 1 t/m No. 71). Groote Markt, ten noorden van de lijn, getrokken van de Jansstraat tot Stemdistrict V. de Gr. Houtstraat, (alle numm. behalve No. 16). Groote Houtstraat W. Z., tusschen het Verwulft en de Groote Markt (van No. 2 t/m No. 64). Jacobijnestraat. Jansstraat W. Z. (even nummers). Johan van Vlietstraat. Kinderhuissingel Kinderhuisstraat. Kinderhuisvest. Koningstraat. Korte Margarethastraat. Korte Wijngaardstraat. Krocht. Kromme Elleboogsteeg. Kruisstraat. N. v. d. Laanstraat. Lange Margarethastraat. Lange Wijngaardstraat. Magdalenastraat. Morinnesteeg. N assaulaan. Nassauplein. Nassaustraat. Nieuwe Gracht Z. Z., tus schen de Kinderhuis- vest en Jansstraat (on-

Adresboeken Haarlem | 1908 | | pagina 800