12 GEMEENTEZAKEN. Sch Ambachtsschool. P. Doorn, Directeur. Huishoud- en Industrieschool. Mej. C. von Hunteln, Directrice. Rijkskweekschool voor onderwijzers. (Koudenhorn) P. H. van der Ley, Directeur. Cursus v. opleiding v. gymnas.-onderw. J. A. van der Boom, Onderwijzer. Leerschool belioorende bij de Rijks kweekschool. (Sophiaplein). J. W. Se venhuij sen, Hooi'd d. sch. Rijksnormaallessen. E. ten Broeke, Directeur. Kweekschool voor onderwijzeressen. (Raaks). H. Bussemaker, Directeur. Mej. E. Bosch, Directrice van de Huish. Cursus 'tot opleiding van hoofdonder wijzers en onderwijzeressen. G. Roodenburch, Distr.-schoolopz. Christelijke normaallessen. (Bakenessergracht),. H. S. Lor an. i G. v. d. Berg, te Bloemend. Bestuur. J. de J.ong. I Opleidings-cursus ter verkrijging dei- acte lager-onderwijs teekenen. H. J. de Vries, Directeur. School voor M. U. L. O. No. 1. E. L. Brouwer, Hoofd der school. School voor M. U. L, O. No. 2. (Tuchthuisstraat.) F. Th. Pop ma, Hoofd der school. Opleidingsschool voor jongens. (Wilhelminastraat). H. M. Hubregtse, Hoofd, der school. Opleidingsschool voor meisjes. (W ilhelminastraat) P. Th. Jansen, Hoofd der school. 1 e n. Opleidingssch. voor jongens en meisjes. (Stoofsteeg.) Hk. Kingma Jzn., Hoofd der school. School voor uitgebreid L. Onderwijs. (Klein Heiligland). E. Ten Broeke, Hoofd der school. School voor uitgebreid L. Onderwijs. (Nassaulaan.) W. Kloeke. Hoofd der school. School voor gewoon L. Onderw. No. 1. Kleverpark (Tetterodestraat) P. C. Bouwmeester, Hoofd d. Sch. Idem No. 2. (Schoterstraat). C. de Beer. Hoofd der school. Idem No. 3. (Parklaan). J. Brandenburg, Hoofd der school. Idem No. 4. (Leidsche plein). K. K. A. Valken. Hoofd der school. Idem No. 5. (Leidsche plein). G. Max, Hoofd der school. Idem No. 6. (Wijde Geldelooze pad). J. B. A. S a e ij sHoofd der school. Idem No. 7. (Spaarn wouderstraat). E. Hindriks, Hoofd der school. Idem No. 8. (Haarlemmerliedestraat) J. J. Fran eken, Hoofd der school. Idem No. 9. (Linschotenstraal B. J. te Kiefte, Hoofd der School. Idem No. 10. (Bakkerstraat). J. D. Franse, Hoofd der school.

Adresboeken Haarlem | 1910 | | pagina 16