GEMEENTEZAKEN. 13 Buitengewone school voor L. Onderw. (Tijdelijk Botermarkt.) L. Broekhuizen, Hoofd der school. Herhalingsschool (gevestigd in School C). Hoofd der school J. B. A. Saeijs. Haarlemsclie Schoolvereeniging. (Jacobijnestïaat 15 en 17). L. van derWilk Jr., Hoofd d. school. Clir. school voor den werkenden stand. (Bakenessergraeht). H. S. Lor an, Hoofd der school. Christelijke school. (Anthoniestraat). S. P. van Dorp, Hoofd der school Groen van Prinsterer school. (Jansstraat 83). G. J. Kappers, Hoofd der School. Instituut Oranje-Nassau. (Nassauplein 2). J. H. van Ley den, Hoofd der school. Scholen der Vereen. Doopsgezinde, gem. School 1. (Groot Heiligland). A. O. Hendriks, Hoofd der school. School 2. (Ripperdastraat). W. Swart, Hoofd der school. R. K. Parochiale Burgerscli. v. jongens. J. C. Vintgens, Hoofd der school.. R. K. Parochiale jongensschool voor on- en minvermogenden. (Gortesteeg.) W. J. Speller, Hoofd der school. R. K. Par. Jongensschool. (Linscho terstraat). D. Jan se, Hoofd der school. R. K. Mariaschool voor meisjes. (Koningstraat). Mej. A. J. H. Rademakers, Hoofd der Burger- en Tusschenscliolen. Mej. 0. Mohr, Hoofd der school v. minvermogenden. St. Bavoscliool. (Klarenbeekstraat.) Mej. G. A. E. Nou wen. R. K. Meisjesscli. het Veronicagesticht. - (Spaarne). Me). H. J. Francken, Overste van het gesticht. St. Jozefschool. (Heerensingel). Mej.H.C. van Wissen, Hoofdd,school. Bijzondere School van de Roomsch- Katholieke Schoolvereeniging. (Kenaupark). J. Roodnat, Hoofd der School.. Jongensschool van den Heer R. Prins. (Prinsen Bolwerk). R. Prins, Hoofd der school. School voor Bejaarden. School No. 5. J. W. v. d. Bogaard. School voor Handenarbeid. (Ripperdastraat 13). W. Swart, Hoofd der school. Justitie. Arrondissemenïs-Rechtbank. Tot liet rechtsgebied der Arrondissemcnts-Recktbank behooren de kantons Haarlem, Haarlemmer- ttieer, Purmerend en Zaandam. ZittingVoor Burgerlijke Zaken, des Dinsdags te 10 ure. Strafzaken, des Donderdags te 10 ure. kort geding, des Woensdags te 12 ure. Mr. J. W. Losecaat Vermeer, (17 Sept. 1904), Presidmt. Jhr. Mr. R. de Marees van Swinderen, Vice-President. Mr. H. H. van Nes van Meerkerk. Mr. J. D. Pasteur. Mr. E. J. Dorhout Mees. Rechters. Mr. P. J. G. van der Muelen. Mr. H. van Logchem de Josselin de Jong.

Adresboeken Haarlem | 1910 | | pagina 17