14 ALGEMEENEZAKEN. Jhr. Mr. F. W. v. Styrum. Mr. .Joh. Enschedé. (E. 4), (0 N. 5). I Vechters Plaatsvervanaers Mr. N. G. Cnoop Koopmans. I Kec,lte)s 1 taatsiervange> s. Mi'. Dr. H. JL Ribbius. J Openbaar Ministerie. Mr. A. A. Pélerin, (14 April 1900), Officier van Justitie. Mr. H. H. Hoijer, Substituut-Officier van Justitie. F. B. Hinrichs, Klerk ten Parkette v. d. Officier van Justitie. Griffie. Mr. M. E. Booy, (1 Dec. 1899), Griffier. Mr. J. L. W. Meckmann, Substituut Griffier. Klerken ten Griffie. •J. .1. Smits, le beeedigde klerk, waarn. Griffier. K. H. Kerkhoff. A. M. van Dalsum. H. Hertel. .T. Bovendorp. Concierge. A. M. Verkerk. Beëecligde Vertalers. G. Hesseldijk, Fransche en Hoogduitsclie talen. 0. Heijman, Engelsche taal. Dr. A. H. Garrer, Latijnsche taal. Deurwaarders. M. .J. Waning. J. N. Warnier. D. H. W. Henskes. H. van de Weetering, te Zaandam. H. de Groot, te Haarlemmermeer. Pli. M. Sigling Jr., te Purmerend. Kantongerecht. Tot het kanton Haarlem beliooren de gemeenten Bennebroek, Beverwijk, Bloemendaal, Haarlem, Haarlemmerliede en Spaarnwoude, Heemskerk, Heemstede, Schoten» Spaarndam, Velsen, Wijk-aan- Zee-en-Duin en Zandvoort. Zitting: Voor Burgerlijke Zaken, des Vrijdags te 11 ure. Strafzaken, des Woensdags te 10 ure. Extra-judicieele werkzaamheden, des Vrijdags te 10 ure. Mr. A. A. van der Mersch, (17 Febr. 1887), Kanton-Rechter. Mr. W. Cnoop Koopmans. Mr. H. J. D. D. Enschedé. Mr. H. Tuymelaar. Plaatsvervangers. Mr. A. J. H. Merens. I Mr. C. W. Thöne. 1 Mr. S. E. .T. M. van Lier, Ambtenaar van het Openbaar Ministerie. Mr. J. E. van der Boon, Griffier. Jac. Blankwater, Eerste Klerk ter Griffie en waarn. Griffier. H. J. Braam, Tweede Klerk. L. A. Glaser, Deurwaarder. Krijgsraad in het 4de Militaire Arrondissement (Noord-Holland). Mr. A. W. Thöne, Auditeur-Militair.

Adresboeken Haarlem | 1910 | | pagina 18