ALGEMEENE ZAKEN. 17 Commissie van aanslag voor de Bedrijfsbelasting. J. F. van Nieuwkuijk, Inspecteur, J. H. Koolhoven. Voorzitter. J. C. Tadema, 'Plaatsvervanger. R, J. van Dieren Bijvoet, J. Leupen. Plaatsvervanger. A. Rinkema, Plaatsvervanger. J. Smits G.Jzn., Lid. Raad van Beroep voor de Bedrijfsbelasting. De werkzaamheden zijn opgedragen aan den Raad van Beroep voor de Vermogensbelasting. (Zie blz. 21.). Raad van Beroep voor de Pefsoneele Belasting. Mr. E. J. Dorliout Mees, Voorzitter. Mr. A. W. Thöne, Voorzitter, Plaatsvervanger. W. J. Pekelharing, te Amsterdam, Lid. Jhr. Mr. F. W. van Styrum, Lid, Secretaris. A. F. Kremer, te Bloemendaal Lid. C. G. Loomeijer Jr., Plaatsvervangend Lid. Jhr. Mr. P. Teding van Berkhout, te.Bloemendaal, Idem. Mr. W. Cnoop Kóopmans, Idem. Mr. A. S. Miedema, Idem. College van Zetters voor de Grond-, de Personeele en de Bedrijfsbelasting. J. F. van Nieuwkuijk, Inspecteur, Voorzitter voor de Bedrijfsbelasting. Dr. H. D. Kruseman, Idem, voor de Grond- en dé Personeele Belasting. J. H. Koolhoven. I A. Rinkema. R. J. van Dieren Bijvoet. 1 J. Sipkes. ■T. Smits C.Jzn. J. W. van Bilderbeek, Secretaris. C. J. Cramer. Ryks-Contrölè' op de vervaardiging en Magazijn der verschillende postwaarden enz., mede viioi' de Koloniën en vreemde landen, Damstraat 11. P. A. de Bordes, Controleur-Mggazijnmeester Th. J. F. Corsteus, Bureelambtenaar Chef de Bureau). J. G. A. Lieffering, Boekhouder. J. J. Verstege, Bureelambtenaar. M. Snappenburg, Adsistent. J. Avis, Adsisterd. L. C. C. Snappenburg geb. Hengeveld, Adsistente. J. E. van Dijkhorst, Adsistent. A. W. E. Frank, D. Ketter, I. A. Suurland, (tevens concierge a/h. Magazijn). P. C. van der Sande, Postkantoor. (Zijlstraat) Geopend van 7.30 's morgens tot 9.'s avonds. Zondags van 7.30 voorm. tot 12.30 nam. Voor postwissels en invorderingen van gelden en quitantiën, alleen op werkdagen, van 8.30 's mor gens tot 2.30 namidd. Voor de spaarbank van 8.30 's morgens tot 8.30 's avonds. Zondags van S.30 l°t 11.30 's morgens. Voor postpakketten alleen op werkdagen van 7.30 's morgens tot 9.'s avonds. E. L. w. Wüppermann, Directeur. N- C. Maller, Hoofd-Commies. D. van Beusekom, Commies le klasse. H. C. van Pellecom, Commies le kl. •En-. G. K. v. d. Santheuvel, Commies le kl. L. Krook, Commies 2e kl. L. J. Kuiper, Commies 2e kl. F. H. Schoemaker, Commies 2e kl. W. B. Blokhuis, Commies 3e kl. H. L. Obenhuijsen, Commies 3e kl. W. v. Guldener, Commies 3e kl. T. Kuiper, Commies 3e kl. G. Walstra, Commies 3e kl. 2

Adresboeken Haarlem | 1910 | | pagina 21