STOOMBOOT- EN VRACHTDIENSTEN. 31 Andere van Haarlem vertrekkende Stoombooten en Veerschepen. A. Stoombooten. 1°. Naar Alkmaar en den Helder, eiken Woensdagmorgen 7 ure. (Agent B. van Gerven). 2°. Doidrecht, Maandags- en Dinsdagsvoormidd. (Agent B. v. Gerven). 3°. 's-Hertogenboscli, Dinsdagsmorgens 10 ure. (Agent B. van Gerven). 4°. Leiden, langs Haarlemmermeer, dagelijks 's namiddags 12 ure. (Agent B. van Gerven). B. Veerschepen. 1°. Bolsward, de Lemmer en Joure des Woensdagsmorgen 8 ure en 's avonds 5 ure. (Agent B. van Gerven). i 2°. Krommenie, Woensdagmorgen 7 ure, Donderdagavond 10 ure en Zaterdagmorgen 8 ure. (Agent B. van Gerven). 3L Purmerend, Donderdagavond 10 ure. (Agent B. van Gerven). 4°. Sneek en-Ommeland, Woensdagavond 5-ure. (Agent B. v. Gerven). ■5". Utrecht, Woensdagnamiddag 12.30 ure. (8. Fuijk, DonkereSpaarne), 6°. Westzaam, Wormerveer en Zaandam, Dinsdag en Vrijdag nam. 12 ure. (Agent B. van Gerven). Agentschap van Stoombooten. (B. van Gerven.) Naar Botterdam, Maandag n.m. 3 ure, Woensdagavond 5 ure en Vrijdag avond 10 ure. Dordrecht en 's-Hertogenbosch, Dinsdagsmorgens 10 ure. Schoonhoven en omliggende plaatsen Maandagmorgen 10 ure. Amsterdam, Dinsdag en Vrijdag. Alkmaar. Dinsdag, Woensdag en Donderdag. Sneek, Franeker, Harlingen en Leeuwarden, Woensdagmorgen en -avond en Zaterdagmorgen, de Zaan, Dinsdag en Vrijdag. Leiden, alle dagen 's middags ten 12 ure. Maandagmorgen 10 ure naar Dordrecht en Schoonhoven. Maandagmiddag 4 ure, komende van Alkmaar naar Rotterdam. Dinsdagmorgen 10 ure naar den Bosch, Maastricht. Woensdagmorgen 7 ure naar Leeuwarden, Harlingen, Franeker, Bolsward. Woensdagmorgen 7 ure naar Alkmaar, Hoorn, Purmerend. Woensdagavond 5 ure naar Sneek en verdere plaatsen. Donderdagavond 10 ure naar Alkmaar. Vrijdagmorgen 10 ure, komende van Dordrecht naar Amsterdam. Vrijdagavond 9 ure van Alkmaar naar Rotterdam, verder naar Zeeland. Zaterdagmorgen 7 ure naar Leeuwarden en alle plaatsen in Friesland. Aanzeghuizen. 8chippér Jongewaard, Zaandam, schipper v. d. Velde, Leiden. j Schipper Stol, Leiden. Alle dagen vertrek 12 uur. Schipper Vermeulen. Leiden. Beverwijker bootje, Beverwijk. Vrachtrijder Wiebes. Agentschap van Stoombooten. (W. A. Vreede. Jordensstraat No. 86. Telefoon 1646, Haarlem). Buitenlandsche dienst. Stoomvaart-Maatschappij 'Rotterdamsc-he Lloyd. Nederlandsch-Indié. Holland Amerika Lijn. Amerika en Canada. Canadian Pacific Railway en Canada Lijn. Canada. Deutscli Oost-Afrika Linie. -- Zuid- en Oost-, Afrika. Koninklijke Hollandsehe Lloyd. Zuid-Afrika. Stoomvaart-Maatschappij Zeeland. Londen via Vlissingen. Passage. Assurantiën. Inlichtingen gratis.

Adresboeken Haarlem | 1910 | | pagina 35