VRACHTRIJDERS. VRACHTRIJDERS. Aerdeuhout. J. van der Walle. Vertrekt dagelijks 6 uur van liet Begijnhof. J. J. Surendonk, Oude Groenmarkt 10. Vertrekt alle dagen naar Amster dam ten 71—1012 uurvan Amsterdam Nieuwe Zijds Voorburgwal 55, naar Haarlem en omliggende streken ten 103uur en naar Bloemendaal des voorm. ten 8 ure en des nam. ten 3 ure en van Bloemendaal naar Haarlem des voorm. ten 11 ure en des nam. ten 5 ure. Amsterdam. Firma Lucas en Arerboog, woonplaats J^nsstraat 76, (telefoon 110). Bestel- kantoren) Gierstraat 63, Sclioterweg 44 en Oranjestraat 39. Vertrekt dagelijks van Haarlem des voorm. ten 8 uur, en des middags ten 12 uur. Bestelhuis te Amsterdam, Korte Singel No. 4, telefoon 4690. Vertrek van Amsterdam dagelijks des voormiddags ten 10 uur en des namiddags ten 6 uur. .1. van den Boseli, Smedestraat 37, alle dagen 8—11-1 uur naar Amster dam, en van Amsterdam N. Z. Voorburgwal 16, ten 10.30—36 uur. P. J. Bos, Spaarnwouderstraat 87. Telefoon 1726, alle dagen ten 9—11—1 uur, .naar Amsterdam en van Amsterdam N. Z. Voorburgwal 84, alle dagen ten 12—3—7 uur. E. van Waalwijk, Nieuwe Kruisstraat 7a rood. Vertrekt van Haarlem, dagelijks 's morgens 8 uur en 's middags 1 uur; van Amsterdam 's morgens 11 uur en 'smiddags 6 uur. Aanzeghuizen: te Amsterdam, Hekelveld 11 en Wijde Kapelsteeg 3. Beverwijk en Alkmaar. Heemskerk. Vertrekt Maandag, Woensdag, Donderdag, en Zaterdag. Af reis 3 uur van het Begijnhof. Middelkoop. Vertrekt Maandag en Donderdag nam. 3 uur van het Begijnhof. Bloemendaal, Overveen en Santpoort. R. Bonnema. Vertrekt alle dagen, behalve Woensdag, namiddag 3£ uur van het Begijnhof. Haarlemmermeer, Hoofddorp. Rijlaarsdam. Vertrekt alle dagen, behalve Donderdag, namiddag 2J uur van de Kaasmarkt. J. H. Ceelen. Vertrekt alle dagen van de Kaasmarkt des namiddags 2£ uur; van Hoofddorp alle voormiddagen ten 9 uur. Zondags van Hoofddorp voormiddags 8J, namiddags 5J uur en van liet Plein nabij de Houtbrug des Zondags voormiddags 10 en namiddags 7 uur. H. Jansen. Vertrekt alleen Maandag en Donderdag, van Hoofddorp ten 9 uur en van de Kaasmarkt ten 2J uur. Halfweg. H. de Leeuw. Vertrekt Dinsdag, Donderdag en Zaterdag, namiddags ten 44 uur van de Kaasmarktbovendien onderhoudt deze vrachtrijder Maandag. Woensdag en Vrijdag een dienst van Halfweg op Amsterdam. C. de Haan. Vertrekt Dinsdag en Donderdag, namiddags 3£ uur van de Kaasmarkt. Heemskerk. 8. F. Duin. Vertrekt enkel Maandags, namiddag 3 uur van het Begijnhof. Heemstede. Kramer. Vertrekt dagelijks namiddags 2 uur van het Begijnhof. Corsten. Vertrekt dagelijks namiddags 3 uur van het Begijnhof. Heemstede, de Glip, Bennebroek en Vogelenzang. Hopman. Vertrekt dagelijks namiddags 2 j uur van het Begijnhof. v. d. Camp, Vertrekt dagelijks namiddags 31 uur van het Begijnhof.

Adresboeken Haarlem | 1910 | | pagina 36