VRACHTRIJDERS. Teeuwen. Vertrekt dagelijks namiddags 5 uur van het Begijnhof. Wed. Greeveraars. Vertrekt dagelijks nam. 5 uur van liet Begijnhof. Smit. Vertrekt dagelijks namiddags 2 uur van het Begijnhof. Hillegom. Veen. Vertrekt dagelijks, Donderdag van Hillegom des voormiddags ten S ure, van Haarlem des namiddags ten 3 uur van het Begijnhof. Bestel kantorenGroote Houtstraat 13 en Gierstraat, hoek Doelstraat. van Roode. Vertrekt alle werkdagen, behalve Dinsdag, namiddags 4 uur van het Begijnhof. Van der Oord. Vertrekt Maandag,1 Donderdag en Zaterdag 's namiddags 44 uur van het Begijnhof. Lisse. A. Schramm. Vertrekt Maandag en Donderdag, 's namiddags ten 3 uur van het Begijnhof. T. van Kampen. Vertrekt Maandag en Donderdag, 's namiddags ten 3 uur van het Begijnhof. Lisse—Haarlem. H. Garritsen. Vertrekt van Lisse naar Haarlem Dinsdag en Vrijdag namiddags 3 uur van het Begijnhof. Gesticht Meerenberg. J. Haver. Vertrekt dagelijks ten 3 uur namiddags. (BestelhuisGebr. van den Bergb, Parklaan 24. Santpoort, Qverveen, Bloemendaal, Jan Gijzenvaart en Meerenberg. H. van Schagen. Vertrekt alle werkdagen, 's nam. 4 uur van het Begijnhof. Wiebes. Vertrekt alle werkdagen 's nam. 4 uur van het Begijnhof. Uitgeest. J. Rodenburg. Vertrekt Maandag en Donderdag 's midd. 3 uur v/h. Begijnhof. Nieuw-Vennep. Schreuder. Vertrekt Maandags, Standplaats Oude Gracht bij Verwulft afreis 2 uur. Vogelenzang. T. van den Berg. Vertrekt alle werkdagen, behalve Donderdag 's namidd. ten 3 uur van het Begijnhof. De Vries. Vertrekt alle werkdagen, behalve Woensdag,'s namiddags 4 uur van het Begijnhof. IJmniden, Velsen, Santpoort en Schoten. J. Webbe. Vertrekt Maandag, Woensdag, Donderdag en Zaterdag, 's nam. ren 3 uur van de Kaasmarkt. Zandvoort. G. van der Werff. Standplaats: Oude Groenmarkt: Aanzegshuis: Wijkhuizen, Lepelstraat 1. Vertrekt Maanddag, Woensdag, Vrijdag 's nam. 3 uur. Van der Schinkel. Alle dagen. Vertrekt 5 uur 's namidd. v/h. Begijnhof. Wed. Weber. Alle dagen. Vertrekt 6 uur 's namiddags. Zwemmer. Alle dagen. Vertrekt 4J uur 's namiddags.

Adresboeken Haarlem | 1910 | | pagina 37