GEMEENTEZAKEN. 9 Af deeling Openbare Werken. J. W. y. Bilderbeek, Griffier, Chef d. Afd. A. J. de Landmeter, Adjunct-Commies. B. J. Bervoets, Commies. I J. C. W. Blom, Gemeente-Archief. Geopend op werkdagen van 1012 uur. C. J. Gonnet, Archivaris. Jlir. H. H. Roell. Adj.-Archivaris. Gemeente-Ontvanger. Kantoor in liet Raadhuis. Ingang Pandpoort. Geopend dagelijks, uitgezonderd Zaterdags en Zon-en Feestdagen, van 92 ure. Voor de ontvangst der plaatselijke directe belasting alleen Maandag, Dinsdag, Woensdag en Donderdag met uitzondering van den laatsten Donderdag van elke maand. F. Th. Roeters van Lennep, Ontvanger. J. P. de Klerk, Gedelegeerde. J. F. Cramer, Commies. P. C. Roodenburg, Adj.-Commies. D. Andréa, Adj.-Commies. A. Koomen, Klerk 2e kl. J. L. Natte, Tijdelijk Klerk. Openbare Werken. Bureau Prinsenhof. Geopend werkdagen van 912 uur. L. C. Dumont, Directeur. D. Hoender Wzn., Adj.-Directeur. F. M. Tadema Wielandt, Ingenieur. A. A. Hillebrand, A dj.-Architect. M. W. C. Visser. H. J. Zuurendonk. G. A. Degenaar. J. V. Munsterman. H. de Lugt. J. N. Lobel. J. G. Niesten. J. H. Kaulbach. J. F. J. Schimmel. C. D. Antonisse, Bureau-Ambtenaar. Ch. F. J. Javaux, Bureau-Ambtenaar. .J. L. L. de Koter, Bureau-Ambtenaar. H. C. Sprik, Commies. Opzichters Openbare Werken. A. Willemsen, Direct. van Campen, ops. lekl. D.- Iz. E. J. Timmerman, B. Bakker J. J. L. Dalliuisen, A. F. P. Onderwater, Bouw- en Woningtoezicht. Bureiu Koningstraat 2. Geopend voor het publiek van 9- G. A. Bróngers, P. van Driel, Bouw toezicht. 2e 2e. -12 uur. opz. Ie kl. öo-S n S 'n O cD O -4-3 L. M. v. Buren, 2e J. de Vries, Tijd. Teekenaar. J. L. Hulsenboom, le Schrijver. C. Vink Jr., 2e N. J. v. d. Wateren, Tijdelijk schrijver. Gemeente-reiniging:. Kantoor Terrein Iïarmenjansweg. Dagelijks geopend. J. P. Boerkoel, Directeur. E. W. Goedhart, Opzichter (stad). J. A. Jansen Jr., Boekhouder. A. G. Maas, A. v. Driel, Opzichter (belt). J. W. Mugge, Tonnenwerkersbaas.

Adresboeken Haarlem | 1912 | | pagina 15