GEMEENTEZAKEN. 13 Handelsschool en Hoogere Burgerschool met driejarigen cursus. Directeur: Dr. A. Borgman. Leeraren. Dr. G. de Vries, Wis- en Natuurkunde. H. Wieringa, Wiskunde en Boekhouden W. L. Pilaar, Wis- en Natuurkunde. Dr. A. Borgman, Natuur- en Scheikunde J. J. v. d. Hoek, Geschiedenis. J. Katte, Aardrijkskunde. J. Gerritsz, Staatsinrichting. J. G. Tuytel, Ned. Taal en Geschied. Dr. P. H. v. Moerkerken Jr., Ned. Taal en Aardrijkskunde. Dr. J. A. Vor der Hake, Nederl. Taal. E. A. W. Pauw, Fransche Taal. B. M. Franco, Spaansche Taal. R. Soetan Cassajangan Soripada, Maleische Taal. E. d'Oliverra, Stenografie. M. F. van Goor, Fransche Taal. C. B. A. Proper, Engelsehe Taal. Mej. S. C. Land, id. id. P. Frisius de Haan, Duitsclie Taal. J. H. Mulder, id. id. Dr. L. Polak, id. id. F. E. Vogelsang, Handteekenen. J. J. Bauer, Lijnteekenen. J. Katte, Schrijven. B. ten Have, Gymnastiek. G. Smits, Boekhouden. J. Bongertman, Amanuensis. Meisjesschool voor M. O. 5-jarige Cursus. Directrice: Mej. Ch J. Farret. Leeraressen. Mej. J. A. v. Walsem, Nederlandsche taal en letterkunde. J. Berdenis van Berlekom, Fransche taal en letterkunde. Joustra, Fransche taal. C. M. P. A. Fleck, Hoogduitsche taal én letterkunde. C. J. IJssel de Schepper, Engelsehe caal en letterkunde. E. C. Scheffer, Aardrijkskunde en geschiedenis. Mevr. A. A. F. E. Levert-Riemann, Ned. taal, geschiedenis en Hoogduitsche taal. Mej. Josvan Gelsdorf,Ned. taal, geschiedenis, aardrijkskunde en schoonschriiven. N. Klaassen, Wiskunde. J. Engelkes, Wiskunde. S. S. Bouwmeester, Wiskunde en boekhouden. Ch. J. Farret, Plant- en dierkunde. A. L. Dijkman, Teekenen. J. Visser, Handwerken. T. van Oort, Gymnastiek. Leeraren. Dr. P. G. Buekers, Natuur- en scheikunde, plant- en dierkunde. G. Nolst Trenité, De gronden van de Gemeente-, Provinciale en Staats inrichting van Nederland. W. K. E. v. d. Pluim, Kunstgeschiedenis. Avoiid-ehonl voor handelsonderwijs. .(Zijlvest) Directeur H. Wieringa. Leeraren. H. Wieringa, Handelskennis. F. J. A. Paesie, Nederlandsche taal. G. Max, id. L. J. Raadersma, Rekenen. Mej. M. H. Sabelis, Boekhouden en Hati delsreken en. J. Faber, id. P. K. van Cittert Hm., Boekhouden, Handelstekenen en Duitsche Handets- tor esiondentie. H. Cransberg, Engelsehe taal. K. Postuma, id. R. Bogstra, Fransche taal. A. J. van Ekeren, Nederlandsche taal en Fransche Handelscorrespondentie.. A. K. D. Spruit, Duitsche taal. E. de Boer, Handels Aardrijkskunde F. J. A. van Ghert. Schoonschrijven. Mr. M. Spaander, Geschiedenis en Staat huishoudkunde.

Adresboeken Haarlem | 1912 | | pagina 19