ALGEMEENE ZAKEN. 17 Mr. S. E. J. M. van Lier, Ambtenaar van het Openbaar Ministerie. H. G. L. Looman, Rijksklerk parket Ambt. O. M. Mr. J. E. van der Boon, Griffier. Jac. Blankwater, Rijksklerk ter Griffie en waarn. Griffier. Mr. W. Bredius, waarn. Griffier. H. J. Braam, Tweede Klerk. L. A. Glaser, Deurwaarder. Krijgsraad in het éde Militaire Arrondissement (Noord-Holland). Mr. C. W. Thöne, Auditeur-Militair. Voogdijraad in het rechtsgebied van de Arrondissements-Rechtbank. Mr. J. H. Thiel, Voorzitter. H. J. Calkoen, te Edam. J. H. Eilmann, te Zaandam. Mej. J. C. van Heukelom, te Heemstede. Mr. A. S. Miedema. Mr. J. H. Monnik. G. C. van Meeuwen, (G. de G. 3). S. K. Sybrandi. H. van den Berg. F. L. Nix, Secretaris. H. Spuijman, Zaandam. A. Bakker. Haarlemmermeer. J. H. M. Evelein, idem. Agenten. i J. M. van Zij verden, idem. I P. H. Majoor, Beverwijk. Geineente-Politie. Hoofdbureau in de Smedestraat. Hulpbureaux aan de Houtpoort, aan de Amsterdamsche Poort, op het Stutionsplein, op bet Leidscheplein, bij de Van Zompelstraat tn Groote Markt. H. J. P. A. A. M. v. Goor, Comm. v. Politie. J. A. J. Nolthenius, Hoofd inspecteur. C. C. L. Dokter, Adj. Hoofd-Inspecteur. C. F. Kempers, Inspecteur. F. P. van der Laan, Inspecteur. ,T. H. van den Broeke, Inspecteur. G. A. van der Beek, Inspecteur, Chef van de afdeeling Recherche. G. van Woerkom, Inspecteur. P. van Tongeren, Inspecteur-Administr. C. Koker, Adjunct-Inspecteur. H. Oudman, D. O. A. Lenderink, C. Bos, W. Groeneveld, W. van Opijnen Klerken. M. Woud. G. J. P. Verschoor. H. Breedveld. 's Rijks Belastingen. Zegel-, Registratie- en SuccessierechtenDomeinen en Vermogensbelasting. Kantoor Nieuwe Gracht 18. Geopenu van 94 ure en voor de vermogensbelasting van 102 uur Inspecteur (Kamer No. 6). H. J. Raedt, Inspecteur. A. M. de Kruijff, OntvangerB. A. Z. Middelkoop, Ontvanger G. A. Ontvanger voor de burgerlijke akten, de successierechten en de vermogensbelasting (kamer No. 5). Geopend van 94 uur, voor de Vermogensbelasting van 102 uur, met uitzondering van den laats ten werkdag der maand. Ontvanger voor de gerechtelijke akten, het zegel en de Domeinen. (Kamer No. 4) Geopend van 94 uur. Rijksklerken. C. H. M. Fortgens, (inspectie). j J. Thies, (kantoor burg. akten enz.) H. J. Pieters, (kantoor burg. akten enz.) I G. C. Hirs, (kantoor gerech. akten). H. Ploeg Jr., id. 2

Adresboeken Haarlem | 1912 | | pagina 23