ALGEMEENE ZAKEN. 19 Ontvanger Directe Belastingen en Accvjnsen voor de Buitengemeenten. Kantoren: Wilsönspleiri No. 9. Geopend .des Maandags, Woensdags en Donderdags van 92 ure. Inspecteur. G. W. Martens. Rijksklerken ter Inspectie. Y. A. van der Werf. J. C. van Hinte. Klerken. G. J. Oóstenbrug. A. Jansen. Ontvanger Directe Belastingen en Accijnsen. P. H. de Haan. Rijksklerken. E. Bakker, tevens Geagreëerde en Kassier. D. J. van Drunen. G. Wille. J. H. Steensma, Klerk. Ambtenaren van den actieven dienst. (Wachthuis Stads-waag, aan het Spaarne.) G. J. Berenschot, Verificateur. M. Okkerse, Commies le klasse Dienstgeleider. P. van Beugen, Commies le klasse. H. E. Lantinga, Idem le kl. S. van Belkmn, Idem le kl. H. L. Eras, Idem le Icl. Th. Wiersma, Idem le kl. W. A. Houtsehilt, Idem le kl. G. L. Natte, Idem le kl. J. T. K. Finkemeier, Idem le kl. L. J. C. Poppe, Idem le kl. (voor de Buitengemeenten) J. Klots, Idem le kl. (voor de Buiten gemeenten). R. Dijkstra (voor de Buitengemeenten). J. Groen, Idem 2e kl. (voor de B. G.). Deurwaarders der Directie Belastingen. W. H. Woestheer, voor het Kantoor Haarlem. J, Spiesz, Idem. Commissie van aanslag voor de Bedrijfsbelasting. J. F. van Nieuwkuijk, Inspecteur, R. J. van Dieren Bijvoet, Lid. Voorzitter. A. Rinkema, Plaatsvervangend Lid. J. Leupen, Lid. J. Wentholt, J. G. Tadema, Lid. C. J. Cramer, Raad van Beroep voor de Vermogensbelasting, Bedrijfsbelasting en PersoneeleBelasting. Mr. E. J. Dorliout Mees, Voorzitter. Mr. A. W-. Thöne, Voorzitter, Plaatsvervanger. W. J. Pekelharing, te Amsterdam, Lid. Jhr. Mr. F. W. van Styrum, Lid, Secretaris. Mr. W. Cnoop Koopmans, Lid. Plaatsvervangend Lid: Jhr. Mr. P. Teding van Berkhout, te Bloemendaal, Idem. A. van Rossum, Idem.

Adresboeken Haarlem | 1912 | | pagina 25