PROVINCIAAL BESTUUR. 7 Tiveede Af deeling. Openbare werken. Strandvonderij. Jacht en Visscherjj. Waterstaat. Verveningen. Spoorwegen. Tramwegen. Telegraphen. Telephonen enz. Mr. Dr. R. H. Baron de Vos van Steen- wijk, Adj.-Commies 2e kl. Mr. M. W. Scheltema, Hoofd-Commies Chef. F. M. Aukes, Adj.-Commies le kl. Derde Afdeeling. Uitvoering en toepassing van wetten betrekking hebbende op Rijks-, provinciale- en gemeentelijke financiën. Lager Onderwijs. Mr. J. Dijckmeester, Hoofd-Commies Chef. H. de Jongh, Commies. D. A. J. G. L. Eggink, Commies. F. E. Nix, Adj.-Commies le kl. C. C. Montauban, 2e kl. C. J. Kroon, 2e kl. Mr. P. H. W. G. v. d. Helm. 2e kl. Vierde Afdeeling. Nationale militie. Landweer. Inkwartiering. Nationaliteitsbewijzen. Mr. F. W. R. Wttewaall, Eoofcl- J. W. Ides, le Klerk. Commies Chef. C. B. Seegers, le C. P. G. Casseé, Commies. W. van El, 2e Klerk. J. K. Roussac, Adj.-Commies 2e kl. G. J. A. van Asch, 2e Klerk. Vijfde Afdeeling. Provinciaal Jaarverslag. Notulen van de vergaderingen. Statistiek. Grondbelasting. -- Motor- en rijwielwet. Hinderwet. Ingebruik- G. van Pellecom, Adj.-Commies le kl. J. van Elten, 2e kl. Liggers der Wegen. Waterschapskeuren, stelling van Stoomwerktuigen. Mr. S. H. Vening Meinesz, Hoofd- Commies Chef. L. J. Davids, Adj.-Commies le kl. Algemeene Secretarie. Expeditie en Copiewerk. Beëedigingen. Buitenlandsche paspoorten. Reportoire, geldelijke aangelegenheden W. Meijer, Adj.-Commies le klasse, Chef. D. Bakker, Adj.-Commies le kl. D. Brauékmann, le Klerk. J. B. Pennings, le H. C. Klerk, 2e Klerk. J. H. van der Goes, 2e J. C. Kroon, Vaste Schrijver (tijdelijk). D. Peters (tevens concierge). G. de Jong. S. Eiigel. Boden. G. van Gaasbeek. I Vaste knecht. Provinciale Waterstaat. Jhr. C. J. A. Reigersman, Hoofd-Ingenieur. J. W. Thierry, Ingenieur. J. Drost, Opzichter. J. Nieuwdorp, Opzichter. W. Strubbe, Opzichter, belast met het toezicht op de werken van het Amstel-Drechtkanaal. M. C. van Pellecom, Chef de Bureau. A. C. Kanne, Tweede Bureel-Ambtenaar. A. Engels, tijdelijk schrijver. W. van Maasdam, Teekenaar. E. R. Braam, te Callantsoog. Duin- G. Snoeks, te Egmond aan Zee. opzichters. K. C. van'der Mije, te Wijk aan Zee en Duin.

Adresboeken Haarlem | 1913 | | pagina 12