GEMEENTEZAKEN. 9 Afdeéling Openbare Werken. J- W. v. Bilderbeek, GriffierChef d. Afd. B. J. Bervoets, Commies. A. J. de Landmeter, Adj.-Commies le kl. H. Meeusen, Adj.-Coinmies 2e kl. A. M. Tijsseling, Klerk le kl. Gemeente-Archief. Geopend op werkdagen van 1012 uur. Jhr. H". H. Roell, Archivaris. Adj.-Archivaris. Gemeente-Ontvanger. Kantoor in bet Raadhuis. Ingang Pandpoort. Geopend dagelijks, uitgezonderd Zaterdags, Zondagen, Nieuwjaarsdag en <le algemeen erkende Christelijke en daarmede door Burgemeester en Wethouders gelijkgestelde feestdagen, van 92 ure. Voor de ontvangst der plaatselijke directe belas tiug alleen Maandag, Dinsdag, Woensdag en Donderdag üiet uitzondering van den laatsten Donderdag vau elke maand. F. Th. Roeters van Lennep, Ontvanger. D. Andréa, Adj.-Commies. J. P. de Klerk, Commies Gedelegeerde. A. Koomen, Klerk 2e kl. J- P. Cramer, Commies. J. L. Natte, Klerk 2e kl. P. C. Roodenburg, Adj.-Commies. j Openbare Werken. Bureau Prinsenhof. Geopend werkdagen van 9—12 uur. L. C. Dumont, Directeur. D. Huender Wzn., Adj.-Directeur. P. M. Tadema Wielandt, Ingenieai A. A. Hillebrand, Adj.-Architect. M. W. C. Visser. H. J. Zuurendonk. O. A. Degenaar. J- V. Munsterman. H. de Lugt. J- N. Lobel. J- G. Niesten. J- H. Kaulbach. J' P. J. Schimmel. C. D. Antonisse, Bureau-Ambtenaar. Ch. F. J. Javaux, Bureau-Ambtenaar. C. J. Kroon, Bureau-Ambtenaar. H. C. Sprik, Commies. Opzichters Openbare Werken. Bouw- en Woningtoezicht. Bureau Kruisstraat 45. Geopend voor het publiek van 912 uur. G. A. Brongers, Insp. le kl. P. van Driel, 2e L. M. v. Buren, 2e J. de Vries, Tijd. Teekenaar. J. L. Hulsenboom, Commies. C. Vink Jr., le Klerk. N. .J. v. d. Wateren, 2e Klerk. C. Kruijff, 2e Klerk. p- A. Willemsen, Directeur. Jz. van Campen, lnsp. le kl. in Alge- meenen dienst. P- J. Timmerman, Bouwkundige. B- Bakker, Insp. le kl. Bouwtoez. J- J- L. Dalhuisen, 2e P. P. Onderwater, 2e P P- Boerkoel, Directeur. J- A. Jansen Jr., Boekhouder. A- v. Driel, Opzichter (belt). Gemeente-reiniging. Kantoor Terrein Harmenjansweg. Dagelijks geopend. bij P O (X) O -4-3 E. W. Goedhart, Opzichter (stad) A. G. Maas, J. W. Mugge, Tonnenwerkersbaas

Adresboeken Haarlem | 1913 | | pagina 14