10 GEMEENTEZAKEN. Gemeentelijke waterleiding van Haarlem. Kantoor: Spaarne 58, geopend alle werkdagen van 92 uur. L. W. Havelaar, Directeur. G. Spaan, Boekhouder-Inspecteur. P. M. v. d. Sluys, Ass.-Boekhouder. W. C. Pous, Ass.-Boekhouder. C. v. d. Berg, le Klerk. J. Verkoren, le Klerk. J P. H. Questro, le Klerk. A. v. Tinteren, 2e Klerk. W. Bouman, Opzichter in de stad. H. G. Bunneke, J. Bos, Hoofd-Opz. aan het pompstation P. Jongepier, Ops. B. Blankwater, Chef-Machinist. J. Verzijlbergen, Hoofdfitter. H. Hamer, Looper. P. Geldorp, Bewaarder Looper. W. Waalewijn, Looper. Laboratorium voor Pathologisch en Bacteriologisch onderzoek. W. Havelaar, Directeur. G. Mensink, Helper. K. Weidema, Adsistent. Keuringsdienst van Voedingsmiddelen. (Ged. Oude Gracht 133). Dr. W. M. I. Borst Pauwels, Directeur. U. W. Dijkstra, Keurmeester Labora P. Bouman, Keurmeester. torium. Gemeente Electriciteitsbedrjjf. Kantoor: Veerpolder no. 27. W. Rietveld, (tijdel. klerk). Mej. A. M. Mulder, (tijdel. klerke). G. A. Frantzen, Chef Monteur. W. de Wit, Hoofdmachinist. J. H. Maas, S. Warnar, Geldophaler. J. A. Reus, Directeur. J. W. Repelius, Boekhouder. A. v. Harreveld, Hoofd-Electricien. G-. van Eek, Inspecteur v. Installaties. Ph. G. Gillissen, Kleik-Teekenaar. J. H. Borger, Klerk. Gemeente-Gasbedr jj f. Technisch gedeelte. J. Blom Sz., DirecteurKenaupark 27. J. W. Holterman, Scheikundige, Ripperdastraat 6. J. N. Bos, Gasmeester, Veerpolder 27. J. Femer, GasmeesterVeerpolder 27a. P. A. van Ek, Hoofdopzichter v. d. gem., Plein 2. L. H. Strous, Opzichter. Garenkokerskade 25?-ood. H. J. Schuhman, 2e Klerk. Administratief gedeelte. W. J. de Mik, Boekhouder, Harmenjansweg 33. W. van Diemen,- Onder-Boekhouder, Korte Spaarne 15. A. F. J. C. Gosler, Gasklerk, Prinsen Bolwerk 34. D. F. Volkers, Muntgasklerk, Schermerstraat 23. J. A. M. Stolk, Arbeidsloonenklerk, Parklaan 104. A. J. Luitingli Jr., Cokesklerk, Oude Groenmarkt 23. J. Schouten, Klerk, Ripperdastraat 15rood, P. K. Lefebre, Klerk, Schoterweg 210. J. F. de Reus, Magazijnmeester, Koudenhorn 42. D. Rozeboom, Magazijnklerk, Oosterstraat 1 Srood. B. A. Koper, Geldophaler, Teding v. Berkhoutstraat 12rood J. W. Majoor, Geldophaler, Linschotenstraat 81. A. Rikkers, Geldophaler, Éakenessergracht 48 Brood. J. J. Philips, Geldophaler, Oranjeboomstraat 74. A. Sturm, Geldophaler, Oranjestraat 119. S. Warnar, Geldophaler, Ruysdaelstraat 13rood. J. F. Eckhart, Geldophaler, Vaartstraat 9. A. van Huët, Geldophaler, Soutmanstraat 17. H. Snoeks, Geldophaler, Rustenburgerlaan 63.

Adresboeken Haarlem | 1913 | | pagina 15