GEMEENTEZAKEN. 13 Handelsschool en Hoogere Burgerschool met driejarigen cursus. Directeur: Dr. A. Borgman. Leeraren. Or. G. de Vries, Wis- en Natuurkunde. H. Wieringa, Wiskunde en Boekhouden L. Pilaar, Wis- en Natuurkunde. Or. A. Borgman, Warenkennis en Scheikunde. J- J. v. d. Hoek, Geschiedenis. •J- Katte, Aardrijkskunde. J- Gerritsz, Staatsinrichting, Staathuis houdkunde. J- G. Tuytel, Ned. Taal en Geschied. Or. p. H. v. Moerkerken Jr., Ned. Taal en Aardrijkskunde. Or. J. A. Vor der Hake, Nederl. Taal. E. A. W. Pauw, Fransche Taal. W Davids, Spaansche Taal. R- Soetan Cassajangan Soripada, Maleische Taal. E. d'Oliverra, Stenografie. M. F. van Goor, Fransche Taal. C. B. A. Proper, Engelsche Taal. Mej. S. C. Land, id. id. P. Frisius de Haan, Duitsclie Taal. J. II. Mulder, id. id. Dr. >L. Polak, id. id. F. E. Vogelsang, Handteekenen. J. J. Bauer, Lijnteekenen. J. Katte, Schrijven. B. ten Have, Gymnastiek. G. Smits, Boekhouden, Handelsrecht, Handelskennis. J. v. d. Berg, Wiskunde. M. Sirks, Plant en Dierkunde. M. Hoogendoorn, Boekhouden en Handelsrekenen. A. C. v. Meeteren, Nederl. en Geschied. H. van Meerten, Fransche Taal. C. Jansen, Engelsche Taal. J. Arbouw, Amanuensis. Meisjesschool voor M. O. 5-jarige Cursus. Directrice: Mej. Ch J. Farret. Leeraressen. Mej. J. A. v. Walsem, Nederlandsche taal en letterkunde. J. Berdenis van Berlekom, Fransche taal en letterkunde. A. Joustra, Fransche taal. C. M. P. A. Fleck, Hoogduitsche taal en letterkunde. C. J. IJssel de Schepper, Engelsche taal en letterkunde. W. Tideman, Aardrijkskunde. Mevr. A. A. F. E. Levert-Riemann, Ned. taal, geschiedenis en Hoogduitsche taal. Mej. J. van Gelsdorp, Ned. taal, geschiedenis en aardrijkskunde. D. W. H. Engelkes, Wiskunde. S. S. Bouwmeester, Wiskunde en boekhouden. Ch. J. Farret, Plant- en dierkunde. A. L. Djjkman, Teekenen. J. Visser, Handwerken. T. van Oort, Gymnastiek. Leeraren. Dr. P. G. Buekers, Natuur- en scheikunde, plant- en dierkunde. G. Nolst Trenité, De gronden van de Gemeente-, ^Provinciale en Staats inrichting van Nederland. W. K. E. v. d. Pluim, Kunstgeschiedenis. Avondschool voor handelsonderwijs. (Zijlvest) Directeur H. Wieringa. H. Wieringa, Handelskennis. F. J. A. Paesie, Nederlandsche taal. G. Max, id. L. J. Raadersma, Rekenen. Mej. M. H. Sabelis, Boekhouden en Handelsrekenen. J. Faber, id. P. K. van Cittert Hzn., Boekhouden Handelsrekenen en Duitsche Handels correspondentie. Leeraren. Mej. A. M. Knottenbelt, Engelsche taal. H. Cransberg, Engelsche taal. K. Postuma, id. R. Bogstra, Fransche taal. A. J. van Ekeren, Nederlandsche taal en Fransche Handelscorrespondentie. A. K. D. Spruit, Duitsche taal. E. de Boer, Handels Aardrijkskunde. F. J. A. van Ghert. Schoonschrijven. Mr. Dr. M. Spaander, Geschiedenis en Staathuishoudkunde.

Adresboeken Haarlem | 1913 | | pagina 18