GEMEENTEZAKEN. J. J. Francken, Wis- en Natuurkunde. B. J. te Kiefte, Lezen, Schrijven en Nederlandsche taal. H. Pot, Wiskunde en Nederlandsche taal. P. E. Vogelsang, Handteekenen. P. van Looij, id. G. J. H. Kerkhoff, id. en Vakteekenen. L. v. d. Vegt, Wiskunde. H. v. d. Heuvel Rijnders, Natuurkunde. C. 0. Poppink, Werktuigkunde. E. Plindriks, Wiskunde. J. Brandenburg, Rekenkunde, Nederl. taal en Schrijven. A. van der Spek, Bouwkundig teekenen. F. Hage, Werktuigkundig teekenen. W. B. Groeneveld, id. id. Burgeravondschool. (Nassaulaan). Directeur J. J. Bauer. Leeraren. H. J. Rutters, Werktuigkunde en Werkt. kundig teekenen. J. P. Strijbos, Meubelteekenen. A. Wensing, Rechtlijnig ieekenen. M. Korringa, Bouwkundig teekenen. J. Reyenga, Handteekenen. A. v. Harreveld, Vakteekenen electr.-techn. W. F. A. Pothast, Handteekenen. Eleclro-lechniek. B. Bouman, Bouwkundig teekenen en Theorie Bouwk. R. Kraakman, Werktuigkunde en Werkt. kundig teekenen. Amanuensis. A. Jansen, Bewaarder. Ambachtsschool. P. Doorn, Directeur. Huishoud- en Industrieschool. Mej. C. von Hunteln, Directrice. Rijkskweekschool voor onderwijzers. (Koudenhorn). P. H. van der Ley, Directeur. Cursus v. opleiding v. gymnas.-onderw. J. A. van der Boom, Onderwijzer. Leerschool behoorende bij de Rijks kweekschool. (Sophiaplein). J. W. Sevenhuijsen, Hoofd d. sch. Rij ksnormaallessen. E. ten Broeke, Directeur. Kweekschool voor onderwijzeressen. (Raaks). H. Bussemaker, Directeur. Directrice van de Huish. Cursus tot opleiding van hoofdonder wijzers en onderwijzeressen. G. Roodenburch, Distr.-schoolopz. Christelijke normaallessen. (Ba kenessergracht) G. v. d. Berg, te Bloemend. I J. de Jong. j Bestuur. Scholen. Opleidings-cursus ter verkrijging der acte lager-onderwijs teekenen. Directeur. School voor M. U. L. O. No. 1. E. L. Brouwer, Hoofd der school. School voor M. U. L. O. No. 2. (Tuchthuisstraat.) F. Th. Popma, Hoofd der school. Opleidingsschool voor jongens. (Wiihelminastraat). H. M. Hubregtse, Hoofd der schooi. Opleidingsschool voor meisjes. (V\ ilhelminastraat). P. Th. Jansen, Hoofd der school. Opleidingssch. voor jongens en meisjes. (Prinsen Bolwerk). Hk. Kingma Jzn., Hoofd der school. School voor uitgebreid L. Onderwijs. (Klein Heiligland). E. Ten Broeke, Hoofd der school. School v. uitgebreid L. Onderw. lett. A. (Nassaulaan.) W. Kloeke, Hoofd der school. School voor gewoon L. Onderw. lett. B. Kleverpark (Tetterodestraat). C. van der Werff, Hoofd der School.

Adresboeken Haarlem | 1913 | | pagina 19