ALGEMEENE ZAKEN. 17 Mr. S. E. J. M. van Lier, Ambtenaar van het Openbaar Ministerie. Mr. W. A. J. M. Fick, Ambtenaar van het Openbaar Ministerie. H. C. L. Looman, Rijksklerk parket Ambt. O. M. Mr. J. E. van der Boon, Griffier. Jac. Blankwater, Rijksklerk ter Griffie en waarn. Griffier. Mr. W. Bredius, waarn. Griffier. H. J. Braam, Tweede Klerk. L. A. Glaser, Deurwaarder. Krijgsraad in het 4de Militaire Arrondissement Noord-Holland Mr. C. W. ThöneAuditeur-Militair. Voogdgraad in het rechtsgebied van de Arrondissements-Rechtbank. Mr. J. H. Thiel, Voorzitter. H. J. Calkoen, te Edam. •1. H. Eilmann, te Zaandam. Mej. .1. C. van Heukelom, te Heemstede. Mr. A. S. Miedema. Mr. J. H. Monnik. G. C. van Meeuwen, (G. de G. 3). S. K. Sybrandi. H. van den Berg. F. L. Nix, Secretaris. F. Storm, Plaatsv. Secretaris. Agenten. H. Spugman, Zaandam. J. M. van Zijverden, idem. J. H. M. Evelein, Haarleihmermeer. P. H. Majoor, Beverwijk. Gemeente-Politie. Hoofdbureau in de Smedestraat. Hulpbureaux aan de Houtpoort, aan de Amsterdamsche Poort, op het Stttionsplein, op bet Leidscbeplein, bij de Van Zompelstraat tn Groote Markt. P. van hongeren, Inspecteur-Administr C. Koker, Adjunct-Inspecteur. H. J. F. A. A. M. v. Goor, Comm. v. Politie. J. A. J. Nolthenius, Hoofd-Inspecteur. C. C. L. Dokter, Adj. Hoofd-Inspecteur. 0. F. Kempers, Inspecteur. F. P. van der Laan, Inspecteur. B. A. A. Lenderink, Inspecteur. G. A. van der Beek, Inspecteur, Chef van de afdeeling Recherche. G. van Woerkom, Inspecteur. H. Oudman, C. Bos, .T. J. Sauer, M. Woud. G. J. P. Verschoor, Klerken. N. C. Repelius. J. P. v. Meulenaarsgraf. W. v. Opgnen. H. Breedveld. 's Rgks Belastingen. Zegel-, Registratie- en SuccessierechtenDomeinen en Vermogensbelasting Inspecteur. (Kantoor: Nieuwe Graclit no. 13 kamer no. 6.) H. J Raedt, Inspecteur. C. W. M. Fortgens, Rijksklerk. Kantoor der Registratie en Domeinen (tijdelijk Zijlstraat 48, Nutsgebouw, geopend van 94 uur A. Meijlink, Ontvanger. Rijksklerken Klerken H. J. Pieters. J. Erdtsieck. G. C. Hirs. L. J. Hirs. Kantoor der Successierechten en Vermogensbelasting tevens belast met den verkoop van gezegeld papier. 'Nieuwe Gracht 13 (kamer no. 5) geopend van 9—4 uur, voor de vermogensbelasting van 102 uur met uitzondering van den laatsten werkdag der maand Kijksklerk J. Thies. A. M. de Kruijff, Ontvanger. Klerken H. Ploeg. C. H. Kuijken.

Adresboeken Haarlem | 1913 | | pagina 22