26 ALGEMEENE ZAKEN. Prof. Dr. H. A. Lorentz, Curator v/h. Laboratorium. Jhr. Dr. G. J. Elias, Conservator v/h PhysischCabinet. Prof. Eug. Dubois, Conservator Palaeontologisch en Mineralogisch Cabinet H. Buisman, Conservator der Kunstverzameling. Maatschappij Tan Nijverheid. Departement Haarlem. Bestuur Mr. J. C. L. Vlaanderen, Voorzitter. H. A. Waller, le Secretaris. Rego Veth, Penningmeester. P. C. Dufour. Dr. H. Brongersma. P. H. van der Ley. I. D. van der Crab. W. Kaars Sypesteijn. J. M. L. C. Kerstens. .T. C. Peereboom. E. H. Hijmans. Lokaal-Comité der Vereeniging ter behartiging der belangen van jonge meisjes. Mevrouw Bijleveldvan der Vliet, PresidenteOverveen. Mevrouw WildeboerLuitingh, Vice-Presidente, Barteljorisstraat 19. Jonkvrouwe Quarlesvan Ufford, Secretaresse, Groote Houtstraat 115 Mevrouw Havelaar—HerklotsZijlsingel 4. Mej. M. Hoekstein, Kleine Houtweg 14. Jonkvr. H. van Sijpesteijn, Wagenweg 34. Mevr. van Lennep v. Gunning, Floraplein 7. Ilandelsmuseum van het Koloniaal Instituut. (Paviljoen). Dagelijks geopend van 104 ure. Bijgebouw: Ilazepaterslaan 5 (niet voor het publiek toegankelijk.) Hierin gevestigd: Herbarium v/d. Ned. Botanische Vereeniging. Dr. A. H. Blaauw, Conservator. J. T. Cremer, te Santpoort, Eere-Voorzitter van den Raad van beheer. Prof. Dr. H. P. Wijsman, Algem. Secretaris (zetel-. Amsterdam). S. P. van Eeghen, Voorz. der Comm. van Advies afd. Handelsmuseum. Dr. J. Dekker. Directeur, tevens scheikundige en Secret, der Comm. v. Advies. Dr. H. H. Zejjlstra Fzn., Conservator. A. L. van Scherpenberg, Assistent-scheikundige. Dr. H. W. M. Nijdam, A. de Braconier, Bibliothecaris. Mej. E. S. IJzerdraat, Ad). Conservatrice. N. Beers, Adsistent op het Bureau. C. de Klerk, Custos. Mej. J. M. van Rodenrijs, Adsistente voor de Schoolverzamelingen. Museum van Kunstnijverheid. (Paviljoen). Dagelijks geopend van 104 ure. E. A. von Saher, Directeur en Secretaris. (Spreekuur bij voorkeur tusscken 10 en 11 uur).

Adresboeken Haarlem | 1913 | | pagina 31