ALGEMEENE ZAKEN. 27 School Yoor Kunstnijverheid. (Dreef). E. A. von Saher, Directeur. (Spreekuur bij voorkeur tusschen 10 en 11 uur). .T. J. C. Lebeau, Hoofdleeraar en Sierkunstenaar. F. Th. Grabjjn, Hoofdleeraar Kunstschilder. J. P. van den Berg, Leeraar Decoratieschilder. S. Jessurum de Mesquita, Sierkunstenaar. G. J. H. Kerkhoff, Teekenaar en Sierkunstenaar. P. Hofstra, P. Vorkink, Bouwkundige. L. Oger, Beeldhouwer. A. Peddemois, Metaalbewerker. J. P. Strijbos, Meubelmaker. W. Swart, H. C. Verkruijsen, Teekenaar en Sierkunstenaar. L. J. "Vreugde, Beeldhouwer. A. M. J. Sevenhuijsen, Bouwkundige. W. Andrea, Graveur. Het Frans Hals Museum der Gemeente Haarlem. Groot Heiligland 62. G. D. Gratama, DirecteurRaamsingel V&zwart. Kosteloos te bezichtigen: Zondags van 103 ure en elke le Woensdag van de maand. I'egen entree van f0.25 per persoon: Januari, Februari, November en December van 10—3 uur. Maart, April, Mei, September en October van 104 uur. Juni, Juli en Augustus van 105 uur. 2e Paaschdag, Hemelvaartsdag, yan 3 uur. 2e Pinksterdag en 2e Kerstdag (niet op Zondag) 1 Gesloten: Nieuwjaarsdag, Koninginnedag en Kermis Zondag. Bisschoppelijk Museum. (Jansstraat 79). Geopend behalve Zaterdag en Zondags en R. K. feestdagen van 105 ure tegen 25 cents de persoon. Leesmuseum. (Prinsenhof.) Geopend van 's morgens 10 ure tot 's avonds 10 ure. Contributie f 12.per jaar. Heijman, Voorzitter. Jhr. A. W. G. van Riemsdijk, Vice- Voorzitter. Dr. J. D. Bierens de Haan, Penningmeester. J. D. Rutgers v. d. Loeff, Bibliothecaris. R, Zuidema, Secretaris. Stads-llibliotheek. (Prinsenhof.) Toegang kosteloos, dagelijks (behalve Zondags) van 104 ure. J- D. Rutgers van der Loeff. Bibliothecaris. J. P. Overmeer, Amanuensis. P. H. Benraadt, Klerk. C. A. Steenkist, Concierge. Haarlemsche Concert vereen ighig. C. P. W. Kriens, Directeur. A. Rinkema, (Jansweg 86), Secretaris.

Adresboeken Haarlem | 1913 | | pagina 32