331 Stads-Editie Opr. Haarl. Courant. Grroot^lo voor Haarlem en Omstrelr«*n. KLOKHUISPLEIN 5. TELEF. Adm. 99 en 194. Red. 2080 Maatschappij „Nassaukade", Bouwmaatschappij, Emousweg 2, (Heemstede). Maatschappij tot Expl. eener Drukkerij en Uitgeverszaak „Nieuwe Haarlemsche Courant", Kinderhuisvest 33/35. Maatschappij tot Expl. van Onroerende Goederen, „Eigen Huis en Tuin", Kenaustraat 9. Maatschappij tot Expl. van Hotels en Restaurants, v/h. Gebr. Brinkmann, Groote. Markt 11. Maatschappij Volksbelang, „de Tijdgeest", broodbakkerij, Lange Raamstraat 2. Maatschappij de Conventietot uitoefening van het Schelp kalkbrander sbedrijf, gevestigd te Haarlem, kantoor Hout markt 35. 'Me 54. Maatschappij Spaarne II, kantoor, Houtmarkt 35. 54. Maatschappij van Levensverzekering, „de algemeene Noord- Hollandsehe", - kantoor Spaarne 48. 1650. Maatschappij van Levensverzekering, „Tweede Hollandsche" .Tansweg 42. ift#' 9. Maatschappij W. Bus'stoombootdienst, Damstraat 27. 96. Maatschappij Naaml. Venn, tot Expl. van de Margarinefabriek, voorli. firma J. v. Griendt Zoon. Spaarndammerweg 26. ART ET MODES. 6#= 1259 1259 RobesManteauxTailor-made—Four rur es. Maatschappij tot Expl. v. Onr. Goederen ,,'t Oude Gilde", Julianaweg 322. (0verveen). Maatschappij tot Expl. v. Onroerende Goederen „ter Spijt", Ged. Oude Gracht 65. Maatschappij tot Expl. v. Onroerende Goederen „de Toekomst", Gierstraat 44. Maatschappij „Cacao en Chocoladefabriek Union," Paul Krugerkade 37, (Schoten). (M5 807. Maatschappij „het Spaarne", Schoterweg 176 (Schoten). Maatschappij Naaml. Venn. Motordienst „Haarlem", - Donkere Spaarne 24rood. Maatschappij tot Expl. v. Onroerende Goederen „Spaarnestad", Groote Markt 1. Maatschappij Nederl. Raffineerderij van Petroleumproducten, Spaarndammerweg (Schoten). Maatschappij N. V. Haarl. Sodafabriek, Spaarndammerweg 12. Maatschappij tot Expl. v. Onroerende Goederen ,Woestduin", p/a. J. v. Stolk, (Bloemendaal). Maatschappij „Steeds Voorwaarts", tot Expl. van Onroerende Goederen. Spruitenboschstraat 2 (Heemstede). Maatschappij, tot Expl. v. Onr. Goederen voorh. onder de Ven nootschappij „Storm v. d. Gracht", Groote Houtstraat 93. Maatschappij „Duinlust", expl. onr. goederen, Ged. Oude Gracht 65. Maatschappij „Onderling Belang", tot Expl. v. Onr. Goederen, Nieuwe Gracht 11. Ha versclimïdt en Klaje. chemischewasscherij 77 GROOTE HOUTSTRAAT 77. ververij. r-~

Adresboeken Haarlem | 1913 | | pagina 336