GERMANIA 1 1000. Lijfrente kost 65 jarig man f 8680.50. loco ART ET MODES. Maatschappij „Haarlem", expl. v. onr. goederen, Schotersingel 13. Maatschappij „Zaanlandsche Terrein en Bouw", tot Expl. v. Onr. Goederen, Houtmarkt 35. Maatschappij „Watervliet", tot Expl. v. Onr. Goederen en Administratie van Schuldvorderingen, Raamvest 59. Maatschappij „Hulpbetoon", tot het verhandelen van Gelds waarden enzSpaarne 56. Maatschappij, Coöperatieve Middenstands Spaar- en Credietbank, Zijlstraat 85. Maatschappij „de Spaarne Bank", N. V., Nieuwe Gracht 98. Maatschappij, Eerste Nederl. Electr. Trammaatschappij. Leidsche- vaart (Heemstede). Maatschappij Kenteng, -- Cultuurmaatschappij. Zijlstraat 89. Maatschappij „Kali Djompo", Cultunrmaatij., Staten Bolwerk 3. Maatschappij Houthandel „het Nieuwe Portuin", N. V. Friesche Varkenmarkt, 16. Maatschappij, Nederlandsche tot het verrichten van mijnbouw- kundige werken. Gedempte Oude Gracht 65. Maatschappij, N. V. Genuine Tilly Haarlemmer Oil Works, Heerenweg 229 (Heemstede!. Maatschappij, N. V. Stads-Editie Oprechte Haarlemsche Courant, Klokhuisplein 7. 1259 1259 Robes ManteauxTailor-madeFourrures. Maatschappij, N. V.Drukkerij de Spaarnestad, Kinderhuisvest 33-35. Maatschappij „Concordia", N. V. Stoomvaart Maatschappij, Kleine Houtweg 65. Maatschappij „Technisch Bureau", N. V. voorh. Hamer en Co., Leidschevaart 80. Maatschappij „Technisch Bureau", N. V. v. d. Boon en Went- holt, Warmoesstraat 2. Maatschappij „de Nijverheid", Handel in Bouwmaterialen, Kinderhuisvest 43. 2852. Maatschappij, Eerste Haarlemsche Automobiel v/h. J. Inpijn. Groote Houtstraat 111. Maatschappij, Ned. Wapenmagazijn, v/h. S. de Jager, Bartel- jorisstraat 32. Maatschappij voor Wetenschappelijke en voor Artistieke Cinomatographieën, Spaarne 57. 2416. Maatschappij, -N. V. tot bereiding van Comsumptieartikelen, (Directeur (J. Nieuwenhuizen) Bloemertsteeg 12rood Maatschappij, N. V. Pension Villa Mafis -- Zaüdvoort p/a W. Groen. Maatschappij, Nederlandsche Handelsvennootschap v/h. W. van Amerongen Gzn.. Zijlweg 30. Maatschappij Fabriek van Oprechte Haarlemmerolie, N. V. voorh. Claes Tilly Tuinlaantje 2k. Maatschappij „Caloriator", N. V. tot exploitatie van verwar mingstoestellen volgens het systeem KrujjerNieuwe Gracht 11. ft#>, 2242. Men vindt in HAARLEM'S DAGBLAD, het nieuws uit HAARLEM EN OMSTREKEN, vlug, volledig en betrouwbaar

Adresboeken Haarlem | 1913 | | pagina 337