34 STOOMBOOT- EN VRACHTDIENSTEN. Schroefstoombootdienst BeverivflkHaarlem. Kantoor: Turfmarkt No. 2. Van Haarlem naar Beverwijk, van November tot Maart, Maandag, Woens dag en Zaterdag, de overige maanden dagelijks, behalve Vrijdags, ten 2 ure namiddags van de Turfmarkt. Agentesse. Wed. A. van Breukelen. Stoombootdienst Lisse. Van Haarlem naar Haarlemmermeer en Lisse, Maandag en Donderdag, 's namiddags 2 uur, Spaarne bij de Turfmarkt. Agentesse. Wed. A. van Breukelen. Schroefstoombootdienst ,,de Hunze."' Kantoor: öpaarne No. 40. Van Haarlem naar Groningen, Zaterdag 12 uur. Agent. T. Pronker. Kaarselade-Veer. Kantoor: Spaarne No. 10, Telefoon No. 525 en voor Amsterdam Telefoon N'o. 709. Van Haarlem naar Amsterdam, tweemaal daagsche stoomsleep- en vracht goederendienst. Vertrek 's namiddags 2 en 's avonds 8 ure. Comm issarissen S. Blei en T. Blei. MOTORBOOTDIEKST „STAD HAARLEM." GoudaHaarlem. (J. SMIT, Gouda). Vertrek van GoudaDinsdag- en Vrijdagmorgen 6J uur. Vertrek van Haarlem: Donderdagmorgen 6 uur en Zaterdagmiddag 12 uur. Ligplaatsen Gouda, Gouwe, over woon- en pakhuis No. 193195. Haarlem, over de Gravinnesteeg, bestelhuis Spaarne 80. Telef. Interc. 2250. Vaart v.v. GoudaHaarlem langs Waddingsveen, Boskoop, Gouwesluis, Aarlanderveen, Alfen, Oudshoorn, 's Molenaars, Woubrugge, Oude Wetering, Hoog Made, Oud Ade, Rijp-Wetering, Nieuwe Wetering, Huigsloot, de Kaag, Abbenes, Lisserbroek, Turfspoor, Lisse, Hillegom, Bennebroek en Heemstede. Alleen Dinsdags ook nog langs: Leimuiden, Burgerveen, Nieuw Vennep, Bennebroekerweg, Aalsmeer, Hoofddorp, Kudelstaart, Oosteinderpoel, Vijfhuizer- weg, Schinkelveer, Port Schiphol, Nieuwe Meer, Sloten, Lijnden, Halfweg, Vijfhuizen enz. Te Gouda in correspondentie met alle omliggende plaatsen. Pakschuitdienst op Noordvvykerhout va» de Gebr. Broekhoff. Van Haarlem eiken Maandag. Veerschuit aan de Turfmarkt. Pakschuitdienst van Haarlem naar Hillegom. Vertrek van Haarlem Sept.Juli Maandag en Donderdag. Vertrek n.m. 3 ure en Juli-Sept. Maandag. Vertrek n.m. 3 ure. Schipper. Berkhout. Agentesse. Wed. van Breukelen, Turfmarkt. Stoombootdienst van Haarlem op 's-Gravenhage, Delft en Schiedam. Kanioor: Spaarne N'o. 24, by tie Waag, Telefoon No. 478. Vertrek van Haarlem: Dinsdag, Woensdag, Donderdag en Vrijdag nam. 2 u. Zaterdags 's avonds 8 uur. Vertrek van Delft: Maandag en Woensdag, middags 12 uur. Vrijdag namid. 4 uur. Bestelhuis: Noordeinde naast de Luthersche Kerk. Vertrek van 's Gravenhage: Maandag, Dinsdag, Woensdag, Donderdag en Vrijdag nam. 2 uur. Kantoor: Bierkade 14. Teleph. interc. 971. Vertrek van Schiedam: Vrijdag voorm. 11 uur, van de ligplaats Lange

Adresboeken Haarlem | 1913 | | pagina 39