STOOMBOOT- EN VRACHTDIENSTEN. Haven voor de fabriek van de H.H. Daniel Visser en Zonen. Goederen wor den aangenomen naar en van Haarlemmermeer, Voorschoten, Leidschendam, Voorburg, Rijswijk, Overschie, in direkte verbinding op het geheele Westland Scheveningen, Delfshaven, Vlaardingen en Maassluis. Ondernemers. Planije en Blansert. Schroefstoombootdienst „Sailniid I en IP*. Kantoor: Spaarne No. 24, bij de Waag, Telefoon No. 478. Van Haarlem langs: Schoonhoven, Vreeswijk, Kuilenburg, Wijk bij Duur stede, Rhenen, Wagei.ingen, Arnhem, Doesburg, Dieren, Zutfen, Deventer, Olst, Wijhe, Kampen en tusschengelogen en correspondeerende plaatsen. Vertrek van Haarlem: Woensdag 7 uur v.m. en Zaterdag 8 uur n.m. Agenten. Planije en Blansert. Schroefstoombootdienst „Concordia." Kantoor: Spaarne No. 24, bij de Waag, Telefoon No. 478. Van Haarlem langs: Renkurn, Wageningen, Rhenen, Ingen, Wijk by Duur stede, Vreeswijk, Schoonhoven. Gorinchem, Zalt-Bommel, Tiel, Druten, Nijmegen, Arnhem en tusschengelegen en correspondeerende plaatsen. Vertrek van Haarlem: Dinsdag n.m. 1 uur, Vrijdag n.m. 1 uur. Agenten. Planije en Blansert. Stoombootdienst „Bertha". Kantoor: Spaarne No. 24, bij de Waag. Telefoon No. 478. Van Haarlem langs: Westzaan, Krommenie, Alkmaar, Anna Paulowna, Den Helder met verbinding op Texel en Wieringen. Vertrek van Haarlem: Don derdag en Zaterdag 's morgens 5 uur. Agenten. Planije en Blansert. Schroefstoombootdienst „Stad IJergen-op-Zoom". Kantoor: Spaarne No 24, bij de Waag. Telefoon 478. Van Haarlem naar Bergen op Zoom. Vertrek van Haarlem: Donderdag n.m. 5 uur. A genten. Planije en Blansert. Schroefstoombootdienst „Frans Naerebout.'' Kantoor: Spaarne No. 24, bij de Waag. Telefoon No. 478. Van Haarlem naar Amersfoort, eiken Zaterdagmorgen 5 ure. Agenten. Planye en Blansert. DIENSTREGELING VAN VERSCHILLENDE STOOMBOOTDIENSTEN. Agentschap J. W. HOES, Spaarne 80, <Mp 2250. Stoomboot Kieuwediep. (Üirectie G. Swerver, Alkmaar). Vertrek uit Alkmaar Maandagmorgen 11 uur Aankomst te Haarlem Maandagmiddag 4 uur naar Donderdagavond 10 Alkmaar Vrijdagmorgen 9 varende langs: Akersloot, Marken B, Westzij, Knollendam, Krommenie, West zaan, Vrouwenverdriet, Nauerna, Buitenhuizen, Gouda, Rotterdam en verdere verbindingen via Alkmaar en via Rotterdam. Stoomboot Noord-IIoIland III. (Directie Verschure Co., Den Bosch). crtrek uit 's-Hertogenbosch Maandagmorgen 5 u. Aankomst te Haarlem Dinsdagmorgen 9 uur i, naar Dinsdagmorgen 9 u. 's-Hertogenboscli Vrijdagavond. varende langs: Engelen, Boekhoven, Ammerzode, Wel, Heusden, Aalburg, Wijk, metsclioof, Veen, Poederoode, Andel, Rijswijk, Woudrichem, Gorcurn, Hardinx- V0'd, Sliedrecht, Dordrecht, Giesendam, Werkendam, Leerdam, Alblasserdam,

Adresboeken Haarlem | 1913 | | pagina 40