36 STOOMBOOT- EN VRACHTDIENSTEN. N.-veer, Kinderdijk, Slikkerveer, Bolnes, IJselmonde, Kralingen. Krimpen a/d. IJsel, Ouwerkerk, Nieuwekerk Moordrecht, Gouderak, Gouda, Waddingsveen, Boskoop, Gouwsluis, Alphen, Smolenaars, Woubrugge, Oude Wetering, Lisse, Hillegom, Bennebroek, Haarlem, Alkmaar, de Zaanstreek, Amsterdam. Verder alle verbindingen via Amsterdam en via 's-Hertogenbosch -voor geheel Noord-Brabant en Limburg. Stoomboot Zwerver. (Directie G. Swerver, Alkmaar). Vertrek uit Alkmaar Vrijdagavond 7 uur Aankomst te Haarlem Vrijdagavond 10 uur naar Woensdagmorgen 7 Alkmaar Woensdagmiddag 3 varende langs denzelfden weg als Nieuwediep maar over N. Wetering, O. Wetering, Woubrugge, Smolenaarsbrug, Oudshoorn, Alphen, Gouwsluis, Bos koop, Waddingsveen, Gouda, Rotterdam, terug over Delfshaven, Overschie Delft, Hoornbrug, Wijkerbrug, Leidschedam en verder over Haarlem naai Alkmaar en verdere plaatsen het Noorden in. Dagelijksche Motor-Pakschnitdieiisten. (P. van der Meer en Zonen). Vertrek 's namiddags 3 uur naar: Amsterdam, Leiden, Den Haag, Rotterdam en tusschengelegen plaatsen v.v. o.m. Scheveningen, Wassenaar, Rijswijk, Delft, Schiedam en het geheele Westland. Turfmarkt 32. Telefoon 1925. Amsterdam, Singel 133. Telefoon 4567. Leiden, Oude Rijn. Telefoon 307. Den Haag, Stationsplein 3. - Telefoon 6012. Rotterdam, Delftschepoortplein 8. Telefoon 3201. Stoombootdiensten Sint (Directie Fa. E. S. SS. „Leeuwarden 2, 3, 4, 5". „Franeker 1". „Drachten 1". „Sneek 3, 4". Vertrek van Leeuwarden Dinsdagmiddag. uaar Woensdagmorgen U u. van Sneek Woensdagmorgen 5 u. naar Woensdagavond 6 u. van Leeuwarden Vrijdagmiddag. naar Zaterdagmorgen S u. uit Haarlem Maandagmiddag 4 u. Van de Hoofdplaatsen af wordt alle Martin Maatschappij. Co. St. Martin). SS. „Dokkum 1 en 2". „Harlingen 1". „Bolsward 1". Vrachtmotorboot „Friesland". Aankomst Haarlem Woensdagmorgen 7 u. Leeuwarden Zaterdagmorgen. Haarlem Woensdagavond 6 u. Sneek Zondagmorgen 8 u. Haarlem Zaterdagmorgen 7 u. Leeuwarden Dinsdagmiddag. vervoerd door geheel Friesland. Stoomboot Wilhelmina. (Directie J. B. Verschure Co., Amsterdam, Amstel 30). Vertrek van Dordrecht Donderdagmiddag 3 uur Aankomst te Haarlem Vrijdagmorgen 11 uur naar Maandagmorgen 10 Dordrecht Dinsdagavond 7 varende langs: Schoonhoven, Dordrecht, Sliedreeht, Hardinxveld, Giesendam, Werkendam, Gorcum, Leerdam, Alblasserdam, N.-Veer, Kinderdijk, Slikker, veer, Bolnes IJselmonde, Kralingen, Krimpen a/d. IJsel, Ouwerkerk, N. Kerk- Moordrecht, Gouderak, Gouda, Waddingsveen, Boskoop, Gouwsluis, Alphen, Smolenaars, Koudekerk, Leiderdorp, Leiden, Haarlem, de Zaanstreek, Amsterdam. Vertrek naar Amsterdam: Dinsdagmorgen 9 uur, Vrijdagmorgen 11 uur. Vertrek naar Rotterdam:, Maandagmiddag 4 uur, Woensdagmorgen 7 uur, Woensdagavond 6 uur, Vrijdagavond 10 uur, Zaterdagmorgen 7 uur.

Adresboeken Haarlem | 1913 | | pagina 41