38 VRACHTRIJDERS. Haarlemmermeer, Hoofddorp. Rijlaarsdam. Vertrekt alle dagen, behalve Donderdag, namiddag 2£ uur van de Kaasmarkt. J. W. Ceelen. Vertrekt alle dagen van de Kaasmarkt des namiddags 2J uur; van Hoofddorp alle voormiddagen ten 9 uur. Zondags van Hoofddorp voormiddags 8J, namiddags 5£ uur en van het Plein nabij de Houtbrug des Zondags voormiddags 10 en namiddags 7 uur. H. Jansen. Vertrekt alleen Maandag en Donderdag, van Hoofddorp ten 9 uur en van de Kaasmarkt ten 2£ uur. Halfweg. IJ. de Leeuw. Vertrekt Dinsdag, Donderdag en Zaterdag, namiddags ten 41 uur van de Kaasmarkt bovendien onderhoudt deze vrachtrijder Maandag, Woensdag en Vrijdag een dienst van Halfweg op Amsterdam. C. de Haan. Vertrekt Dinsdag en Donderdag, namiddags 3£ uur van de Kaasmarkt. Heemskerk. S. F. Duin. Vertrekt enkel Maandags, namiddag 3 uur van het Begijnhof. Heemstede. Wed. Greevaars. Vertrekt dagelijks namiddags 2 uur van het Begijnhof. Van der Camp. Vertrekt dagelijks namiddags 3 uur van het Begijnhof. Heemstede, de Glip, Bennebroek en Vogelenzang. Hopman. Vertrekt dagelijks namiddags 21 uur van het Begijnhof. Teeuwen. Vertrekt dagelijks namiddags 5 uur van het Begijnhof. Smit. Vertrekt dagelijks nam. 5 uur van het Begijnhof. Smit. Vertrekt dagelijks namiddags 2 uur van het Begijnhof. Hillegom. Veen. Vertrekt dagelijks, Donderdag van Hillegom des voormiddags ten 8 ure, van Haarlem des namiddags ten 3 uur van het Begijnhof. Bestel kantorenG-roote Houtstraat 13 en Gierstraat, hoek Doelstraat. van Roode. Vertrekt alle werkdagen, behalve Dinsdag, namiddags 4 uur van het Begijnhof. Van der Oord. Vertrekt Maandag, Donderdag en Zaterdag 's namiddags 41 uur van het Begijnhof. Veen. Vertrekt Maandag, Donderdag en Zaterdag 's namiddags 4£ uur van het Begijnhof. Lisse. A. Schrama.. Vertrekt Maandag en Dinsdag, 's namiddags ten 3 uur van het Begijnhof. T. van Kampen. Vertrekt Maandag en Dinsdag, 's namiddags ten 3 uur van het Begijnhof. Lisse—Haarlem. H. Gerritsen. Vertrekt van Lisse naar Haarlem Dinsdag en Vrijdag namiddags 3 uur van het Begjjnhof. Gesticht Meerenberg. J. Haver. Vertrekt dagelijks ten 3 uur namiddags. (Bestelhuis: Gebr. van den Bergb, Parklaan 24. Santpoort, Overveen, Bloemendaal, Jan Gijzenvaart en Meerenberg. J. v. d. Velde. Vertrekt alle werkdagen, 'snam. 4 uur van het Begijnhof. Wiebes. Vertrekt alle werkdagen 'snam. 4 uur van het Begijnhof. G. Alders. Alle werkdagen idem van de Kaasmarkt. Uitgeest. J. Rodenburg. Vertrekt Maandag en Donderdag 's midd. 3 uur v/'h. Begijnhof.

Adresboeken Haarlem | 1913 | | pagina 43