n 874 GEMEENTERAAD. Kiesdistrict II. Straat etc. Stem- district. Straat etc. Stem- I district. Straat etc. •- is Aelbertsberghstraat c. Kleverparkstraat c. Ravesteeg B. Bakenessergracht B. Kleverparkweg n Regulierstraat C. Baljuwslaan 77 Kloppersingel Ridderstraat B. Bannesteeg 77 (behalve no. 15) 77 Ripperdapark 77 Berckheijdestraat C. Koksteeg B. Ripperdasteeg 77 Bilderdijkstraat A. Koralensteeg 77 Ripperdastraat 7? Bleekerstraat B. Korte Dijk 77 Rolhuizen 77 Bloemertsteeg 77 Korte Heerenstraat 77 Rolsteeg 77 Bolwerkslaan Korte Margarethastr. A. Roosveldstraat A. Brederodestraat C. Korte Wijngaardstr. B. Rozensteeg B. Brouwerskade A. Koudenhorn 7? Rozenstraat 77 Ceciliasteeg B. Krocht A. Ruijchaverstraat A. Coltermanstraat. A. 't Krom. B. Ruijsdaelstraat C. Coornhertstraat 77 Kromme Elleboogst. A. Saenredamstraat 77 Delftkade 77 Kruisstraat Santpoorterstraat Delftstraat (Nrs. 1 t 'm 53) B. Schapenplein B. Donkere Spaarne B. (Nrs. 2 t/m 44m) A. Scheepmakersdij k 7? Duvenvoordestraat A. Kruisweg B. Schermerstraat A. Dijkstraat B. Lange Heerenstraat 77 Schotersingel C. Frans Halsplein C. Lange Margarethastr. A. Schoterstraat Frans Halsstraat 77 Lange Molenstraat B. Schoterweg Fr. Varkenmarkt B. Langendijkstraat A. Schoutensteeg B. Gaelstraat A. Lange Wijngaardstr. B. Sleutelstraat Garenkokerskade Maerten van Heems Smedestraat Gener. Cronjéstraat C. kerkstraat C. Soutmanstraat C. Joubertstraat 77 Magdalenastraat A. Spaarndamsche weg 77 de Wetstraat 77 Melkboersteeg B. Spoorwegstraat A. Glasblazersstraat B. Molenaerstraat C. Statenbolwerk B. Goltziusstraat C. Morinnesteeg B. Stationsplein 77 Grebberstraat Nassaulaan A. Stuverstraat A. H armenj answeg B. Nassauplein 77 Tetterodestraat C. Harmenj an sstraat Nassaustraat 71 Teij lershofj estraat B. Hasselaersplein A. Nic. v. d. Laanstraat 77 Tuinstraat 7? 1ste Hasselaerstraat Nieuwe Gracht Ursulastraat A. 2e Hasselaerstraat 77 (Nrs. 1 t/m 17) B. Valkesteeg B. Holsteijnstraat C. (Nrs. 19 t/m 57) A. Veerpolder Hooimarkt B. (Nrs. 2 t/m 102) B. V eerpolderstraat Houtmarkt Nieuwe Groenmarkt A. Velserstraat C. Jan de Braijstraat 0. Nieuwe Kruisstraat B. Verspronckweg 77 Jan Steenstraat 77 N oorderschoolsteeg 77 van der Minnestraat 77 Jansweg B. Oostersingel 77 Vogelkoopsteeg A. Johan v. Vlietstraat A. Oostvest Vroomstraat C. Judith Leijsterstraat C. Ostadestraat C. Vrouwesteeg B. Kenaupark B. Oudeweg B. Witte Heerensteeg A. Kenaustraat 77 Papentorenvest 77 W ouwermanstraat C. Kennemerplein 77 Parklaan 77 Zakstraat B. Kennemersteeg 71 Parkstraat 7? Zoetestraat A. Kennemerstraat C. Peperstraat A. Zuiderschoolsteeg B. Kinderhuissingel A. Phoenixweg B. Zij huizen '7 Kinderhuisstraat Pieter Kiesstraat A. Zijlsingel A. Kinderhuisvest Pieterstraat B. Zijlstraat (Nr. 1 t/m 97) 77 Klerksteeg B. President Steijnstr. 0. Zijlweg Kleverlaan C. Prinsenbolwerk B. Zjjlweg (zijweg)

Adresboeken Haarlem | 1913 | | pagina 881