GEMEENTE ZAKEN. 11 Gemeente-Archief. Geopend op werkdagen van 9.304 uur. E. Knappert, Archivaris. Mr. J. W. Kool, Adj.-Archivaris. Gemeente-Ontvanger. Kantoor in het Raadhuis. Ingang Pandpoort. Geopend dagelijks, uitgezonderd Zaterdags, Zondagen, Nieuwjaarsdag en de algemeen erkende Christelijke en daarmede door Burgemeester en Wethouders gelijkgestelde feestdagen van 92 ure. F. de Jonge, Ontvanger. D. Andrea, Commies. J. P. de Klerk, Referendaris. J. H. v. d. Wateren, Klerk. Belastingkantoor Jacobijnestraat 24. Voor de ontvangst der plaatselijke directe belasting alleen Maandag, Dinsdag, Woensdag en Donderdag. J. F. Cramer, Hoofdcommies. N. C. A. Ockhuijzen Sr., Deur- P. C. Roodenburg, Commies. C. J. Grootenboer, waar,;ers A. Koomen, Adj.-Commies. C. Vink, Openbare Bureau Prinsenhof. Geopenc Ir. L. C. Dumont b.i. Directeur. Ir. G. W. Ph. Daniëls c.i. Adj.-Direct. Ir, D, N. de Lange c.i. Ingenieur. A. A. Hillebrand, Architect. G. Smits, Adj.-Architect. M. W. C. Visser, Hoofdinspecteur. H. J. Zuurendonk, G. A. Degenaar, H. C. Sprik, Hoofdcommies. C. F. J. Javaux, Adj.-Commies. L. H. Hamaker, L. A. W. G. de Kam, P. Looijen, Klerk. D. West, Adj.-Klerk. J. V. Munsterman, Bouwkundige. H. de Lugt, Werken. werkdagen van 912 uur. E. J. Mühren, Bouwkundige. J. Kampinga, Teekenaar. J. N. Lobel, Inspecteur. J. G. Niesten, M. G. Riemens, J. Elles, Opzichter. M. L. Lindhout, H. 1. van Es, C. W. E. Kars, J. H. Scherpenhuijzen, J. Kievit, Onder-Opzichte- S. C. Timmerman, A. van der Meer, Bediende. M. P. de Ridder, H. B. Harmans, Bouw- en Woningtoezicht. Bureau Kruisstraat 45. Geopend D. Kruijff, Directeur. Iz. van Campen, Hoofdinspecteur. B. Bakker, J. J. L. Dalhuisen, A. F. P. Onderwater, G. A. Brongers, Inspecteur. P. van Driel, J. L. van Deursen, L. M. v. Buren, W. H. Cappelhof, Opzichter. voor het publiek van 9|12^ uur. N. J. de Wilde, Onder-opzichter. F. F. de Wilde, J. de Vries, Adj.-Teekenaar. M. van Waard, J. L. Hulsenboom, Commies. C. Vink Jr., Adj.-Commies. N. J. v. "d. Wateren, Klerk. Th. P. Dijt, Adj.-Klerk. S. T. v. d. Veen, J. A. Boeser, Portier.

Adresboeken Haarlem | 1921 | | pagina 17