12 GEMEENTE ZAKEN. Huurcommissie. Bureau Kruisstraat 45, Kamer 26. Geopend alle werkdagen van 9— \2\ uur. Joh. de Breuk, Voorzitter. J. L. Hulsenboom, Secretaris. L. J. C. Poppe, Lid en Plaatsvervan gend Voorzitter. J. W. van Santé, Lid. A. J. Lips, Lid. Mr. A. R. Baas, Lid en Pl.verv. Voorz. C. Vink Jr., Plaatsvervangend Secret. J. Miezérus, Plaatsvervangend Lid. C. M. de Roy, J. H. Albers, C. Niemöiler, Gemeente-reiniging. Kantoor Terrein Harmenjansweg. Dagelijks geopend. J. P. Boerkoel, Directeur. J. A. Jansen Jr., Hoofd-Boekhouder. A. v. Driel, Hoofd-Inspecteur. E. W. Goedhart, Inspecteur. A. G. Maas, Adj.-Inspecteur. J. W. Mügge, Onder-opzichter. Gemeente-ontsmettingsdienst. J. P. Boerkoel, Directeur. J. A. Jansen Jr., Boekhouder. A. van Driel, Opzichter. L. W. Havelaar, Deskundige. Gemeentelijke waterleiding van Haarlem. Kantoor Spaarne 58, geopend Zaterdags van Ir. F. Graaf van Randwijck, Directeur. G. Spaan, Hoofd-Boekhouder-Inspect. P. M. v. d. Sluijs, Hoofdcommies. J. Verkoren, Commies. C. v. d. Berg, Adj.-Commies. J. P. H. Questro, Adj.-Boekhouder. F. A. Berkemeier, Klerk. P. Geldorp, F. M. Aukes Jr., Adj.-Klerk. M. de Jong, alle werkdagen van 92 uur. 9—12 uur. Adj.-Klerk. W. Bouinan, Opzichter. M. Vlaming, H. G. Bunneke, Inspecteur. H. J. Rijnhart, B. Blankwater, Hoofd-Machinist. J. A. van Deelen, le Machinist. H. Hamer, Bode. W. Waalewijn, D. Wijkhuizen, Laboratoruim voor Pathologische Bacteriologie. L. W. Havelaar, Directeur. Dr. A. H. Vorstman, le Assistent. K- L. Weidema, le F. Bouman, 2e Assistent. G. Mensink, Bode. Keuringsdienst van Voedingsmiddelen, enz. (Ged. Oude Gracht 133). U. W. Dijkstra, C. J. Mieras, A. A. van Wijngaarden, Directeur. Keurmeester. J. B. A. Edelhauser, Keurmeester. P. C. Kuvener, Adj.-Keurmeester. M. C. G. Snoeks, Klerk. C. J. A. van Dam, Bediende. F. P. Keijser, Directeur. G. de Vries, Keurings-veearts. L. A. C. Krabbendam, Hoofdboekhouder. Th. Kingma, Hoofdinspecteur. C. v. d. Haar. Adj.-Ingenieur. J. L. van Oijen, Inspecteur. Openbaar Slachthuis. Slachthuisstraat J. van Dorsten, Adj.-Inspecteur. W. Koch, E. H. Kre'age, Hoofd-Machinist. J. v. Kampen, le G. Ph. v. Strien, Klerk. H. Jansen, Portier.

Adresboeken Haarlem | 1921 | | pagina 18