14 GEMEENTE ZAKEN. Burgerlijk Armbestuur. Mr. J.N. J. E. Heerkens Thijssen, Voorz. F. L. Nix, Onder-Voorzitter. G. F. Snijders, Boekhouder-Secretaris. F. H. Smit. W. A. J. v. d. Kamp, Raadslid. J. H. Visser, Raadslid. G. Wolzak Hzn., - J. A. Traanberg. H. J. Bouman, Armen-opzichter. J. van den Berg Jr., Klerk. Stads Armen- en Ziekenhuis. P. F. van Slijpe, Directeur. Mevr. P. M. van Slijpe geb. Kers- bergen, Directrice. A. A. J. Klüsener, Opzichter. J. P. Lablans, Kleermaker. Mej. W. C. Hofman, Opzichteres. E. Arends, Kindermoeder. G. Starreveld, Verpleegster. G. Henneman, W. G. van den Weijden, Haven- en Marktwezen. F. de Jonge, Directeur van het Haven en Marktwezen. J. Kramer, Opzichter. M. M. J. Terpoorten, Onder-Opzichter. P. J. van Deelen, F. Komermans, Onder-Opzichter. F. Borne, A. Klein de Groot, H. van Dantzig, Hout en Plantsoenen. Bureau Kleverlaan No. 3. Kantooruren, dagelijks van 9—11 uur L. J. Bouwer, Directeur, Velserstraat 33. B. de Knijf, Inspecteur. A, Machielsen, Opzichter. Stadsschouwburg. G. J. van Gasteren, Directeur, Bloemhofstraat 35. Stads - Apotheek. (Kampersingel). C. J. Mieras, Directeur. Bank van Leening. (Kleine Houtstraat). E. A. van Peliecom, Boekhouder. M. J. van Dixon, Adj.-Klerk. A. M. van Koningsbruggen, Klerk. E. Voet Jr., Taxateur van Juweelen. Inbrengsters. M. Fibbe geb. de Graaf, (Korte Spaarne 1.) Kamer van Koophandel en Fabrieken. W. G. H. Jacobs, Voorzitter. F. C. Dufour, Plaatsverv. Voorzitter. J. Gerritsz, Secretaris. J. M. C. Hoog. P. G. Heems. T. Pronker. G. van den Boogaard. C. ten Boom. W. J. B. van Liemt. G. F. H. Pastoor.

Adresboeken Haarlem | 1921 | | pagina 20