I-iOtt^erïngf, ververij en chemische wasscherij. 206 OR. HOUTSTR 5a Af<l. en Huishoudgoederen". Worden door ons alleen geheel opgemaakt afgeleverd. Geerts, A. G. boekbinder, Koksteeg 4. 1472. Geerts, Wed. W. Wijde Appelaarsteeg 14. Geerts, F. werkman, Leliestraat 23c. Geervliet, P. M. draaier, A. L. Dyserinckstraat 2. Geervliet, zie Gevaerts van Geervliet. Geest, W. de wagenmaker en concierge, Nieuwe Gracht 84. Geeve, Wed. L. D. Twijnderslaan 15. Geeve, P. J. bloemist, Bakkerstraat 4. X. Geeven, H. J. werkman, Pieterstraat 1. Geevers, C. H. onderwijzer aan de Rijksleerschool, Nic. van der Laanstraat 18. Geheelonthoudersvereeniging „Voorwaarts" Raaks 13. Geheniau, J. H. Jordensstraat 4. fgtys 1440. Geistdorfer, J. H. M. steendrukker, Tulpenstraat Irood. Gelaudie, P. J. slijper, Lange Wijngaardstraat 30. Gelder, P. Kolkstraat 3rood. Gelder, A. de Schoterweg 82, (Schoten). Gelder, C. de brievenbesteller, Vooruitgangstraat 4. Gelder, F. H. de oud-controleur, van het kadaster Wilhehninastr. 27. Gelder, J. A. de blikslager, Adr. Loosjesstraat 3. Gelder, Mej. J. P. de Oranjestraat 53. Gelder, P. C. W. de klerk posterijen, Nic. van der Laanstr. 5rood. AET ET MODES. RobesM anteauxTailor-madeFourrures. Gelder, Wed. A. van Sophiastraat 37. Gelder, A. A. van winkelbediende, Nassaustraat 24. Gelder, A. J. van smid, Grebberstraat 17. Gelder, A. J. van Tulpenstraat 35rood. Gelder, B. van magazijn van meubelen,' Raam vest 1. Gelder, Mej. C. E. van winkelierster in dames- en kinder artikelen, Kruisstraat 42a. 311. Gelder, D. van koopman, Lange Heerenstraat 50. Gelder, D. van koopman, Camphuysstraat 19. Gelder, Wed. D. van Roosveldstraat 74. Gelder, D. van timmerman, van Zompelstraat 3rood. Gelder, G. van Anthoniestraat 57rood., Gelder, H. van kleermaker, Ged. Oude Gracht 29rood. Gelder, Wed. H. van Nieuwe Kerksplein 15. Gelder, H. van ijzerdraaier, Potgieterstraat 2. Gelder, Mej. H. van Zuider Buitenspaarne 16a rood. Gelder, Mej. J. van leerares, van Zompelstraat 3rood. Gelder, L. van werkman, Anthoniestraat 53. Gelder, L. J. van firma Gebr. v. Gelder, hoofddepöt Mey's Stoff- wasche, in heerenartikelen, Anegang 29. Gelder, Mej. M. van Kruisstraat 42o. Gelder, Mej. M. P. van - Wagenweg 6. Gelder, P. van timmerman, van Zompelstraat 5rood. 2882. Gelder, P. van kamerverhuurder, Raamvest 1. KONINKLIJKE HAARLEMSCHE BROOD- EN MEELFABRIEK Opgericht 1866. 6 Telefonisch aangesloten winkels, c.a. 50 Depóts. Het beste adres voor Uw da gel ij lts cli brood.

Adresboeken Haarlem | 1921 | | pagina 214