GEMEENTE ZAKEN. 15 G. A. van der Steur, Commandant, Kruisstraat 7. H. Daudeij, 2e Commandant, Zijlweg 109. BRANDWEER. Staf. J. G. Martin, le Adjunct, Schagchel- straat 31. G. Spaan, 2e Adjunct en Secretaris, Zuider Buitenspaarne 142. Vrijwilligers Compagnie. Kapitein, J. F. van der Vaart. Afd. A spuithuis, Groote Markt. B Schotersingel. C Amsterdamsche poort. Afd. D spuithuis, Tempeliersstraat. E Leidscheplein. Ladderbrigade. ChefC. A. Andréoli, Smedestraat 37a. Ladderremise Lange Wijngaardstraat Reserve. le Compagnie, 't Pand, kapitein W. F. H. Voet 2e Compagnie, Janskerk, kapitein O. F. H. Schönhuth 3e Compagnie, Witte Heerenstraat, kapitein J. S. v. Velthuysen 4e Compagnie, de Waag, D. van Hemert 5e Compagnie, Burretstraat, kapitein H. van Niel6e Compagnie, Doelen, kapitein D. Bijleveld. WAARSCHUW BIJ BRAND DE TELEFOONJU FFROtfW Dit is de beste wijze om in den korst mogelijken tijd hulp van de Brand weer te verkrijgen. Het kan geschieden .met ieder particulier telefoontoestel. Wie niet aangesloten is en geen toestel in de naaste omgeving weet, kan telefoneeren aan een der Politiebffteaux of aan een der onderstaande adressen Harmenjansweg, Kantoor Gemeente- Reiniging. Paviljoenslaan 1, C. J. Gonnet. Ged. Oude Gracht 96, H. J. D. Daudeij. Kruisstraat 39, W. F. H. Voet. Oude Groenmarkt 23, Koster Groote Kerk. Zijlsingel 4, Kleine Houtstr. 70, Bank v. Leening. Maerten van Heemskerkstraat 27, Sint Johannes de Deo. Hazenpaterslaan 10, Diaconessenhuis. Schoterweg 55, Woning Opzichter. Begraafplaats. Kampersingel 4, Stads-apotheek. Zijlvest 35, J. P. Stol. Alexanderstraat 16, L. A. Springer. Bovenstaande perceelen zijn kenbaar aan een half rood, half wit, schild- vormig bord aan den voorgevel, waarop het woord „brandsein". Ook is de paal van de dichtbijzijnde lantaarn rood en wit geschilderd, terwijl het huis nummer van het brandsein in groote roode cijfers op het glas is aangebracht. Emmastraat 30, L. C. Dumont. Zijlweg 97, J. L. Roest. Zuider Buitenspaarne 142, G. Spaan. Santpoorterstraat 12, M. C. W. Visser. Tetterodestraat 68, J. de Wit. Jansstraat 55, Joh. de Breuk. Kruisstraat 7, G. A. van der Steur._ Schagchelstraat 31, Joh. G. Martin. Koninginneweg 11, J. A. Reus. Duvenvoordestraat 120, G. W. Daniels. Linschotenstraat 21, N. C. van Soest. Kleverlaan 30rood, J. J. Kloos. Jordensstraat 60, G. D. Gratama. Velserstraat 33, J. L. Brouwer. Leidschevaart 248, C. Drost.

Adresboeken Haarlem | 1921 | | pagina 21