GEMEENTE ZAKEN. 17 Handelsschool en Hoogere Burgerschool met driejarigen cursus. Directeur S. Elzinga. Leeraren. S. Elzinga, Nederlandsche taal. Dr. G. de Vries, Wis- en Natuurkunde. B. H. Danser, Plant- en Dierkunde. W. L. Pilaar, Wis- en Natuurkunde. Dr. E. L. Elte, Wis- en Natuurkunde. J. M. Hillenius, Wiskunde. M. Voorzanger, Plant- en Dierkunde, Wis- en Scheikunde. F. W. Niemann, Nederlandsche taal. J. van der Wateren, Ned. taal. J. Pot, Geschiedenis. R. Borggreve, Fransche taal. A. J. Borggreve, Fransche taal. C. L. de Liefde, idem. C. Brouwer, Duitsche taal. J. Katte, Aardrijksk.en Schoonschrijven. E. J. Beuverij, Staatsinrichting, Staat-. huishoudkunde. J. G. Tuytel, Ned. Taal en Geschied. B. Baptschinsky, Russische taal. H. Zanen, Stenografie. Mevr. van der SluijsBarbiers, Spaansche taal. C. B. A. Proper, Engelsche taal. R. Klaver, Engelsche taai. Mej. S. C. Land, Engelsche taal. J. H. Mulder, Duitsche taal. G. Ras, Duitsche taal. M. D. van Dijk, Handteekenen. B. ten Have, Gymnastiek. J. Hop, Gymnastiek. G. Smits, Boekhouden, Handelsrecht, Handelskennis. S. Kleerekooper, Boekhouden en Handelsreken en. A. Corver, idem. A. C. van Meeteren, Nederlandsche taal Geschiedenis en Letterkunde. J. Arbouw, Amanuensis. J. Plooijer, idem. P. G. Bouman, Bewaarder. D. van Wieringen, Hulpbewaarder. Meisjesschool voor M. O. 5-jarigen Cursus. Directrice: Mej. Ch. J. Farret. 0 Leeraressen. Mej. A. J. C. von Wolzogen Kühr, Nederl. taal en Letterkunde. J. Berdenis van Berlekom, Fran sche taal en Letterkunde. Greeve, Fransche taal. C. M. P. A, Fleck, Hoogduitsche taal en Letterkunde. C. J. IJssel de Schepper, Engel sche taal en Letterkunde. H. A. Goedhuis, Aardrijkskunde. A. E. Zuidema, Hoogduitsche en Nederlandsche taal. Mej. J. C. van Gelsdorp, Geschiedenis. M. E. Bellaar Spruijt, Wiskunde en Boekhouden. J. Baron, Wisk. en Boekhouden. Ch. J. Farret, Plant-en Dierkunde. B. Wigersma, (leeraar), Natuur- en Scheikunde. Mej. A. S. Dijkman, Teekenen. J. M. Visser, Handwerken. T. J.'W. van Oort, Gymnastiek. Mevr. W. G. SybrandrHalberstadt, Zang. Leeraren. Mr. W. J. C. A. Nijgh, Dé gronden van de Gemeente-, Provinciale en Staatsinrichting van Nederland. Pfersich, Kunstgeschiedenis. A. Reedijk, Bewaarder. 2

Adresboeken Haarlem | 1921 | | pagina 23