gemeente zaken. Avondschool voor handelsonderwijs. (Zijlvest). Directeur H. Wieringa. Leeraren. H. Wieringa, Handelskennis. J. Faber, Boekhouden, Handelsrekenen P. K- van Cittert Hzn., Boekhouden, Handelsrekenen en Duitsche Handels correspondentie. W. Vermeer Jz., Boekhouden en Handelsrekenen. J. H. Textor, idem, idem. G. M. W. Margadant, idem, idem. P. van Gijn, idem, idem. J. Merkuur, Engelsche taal. H. Cransberg, Engelsche taal. K- Postuma, Engelsche taal. Mej. A. H. Wafelbakker, Eng. taal. J. J. Klimbie, Engelsche taal. E. Sarink, Engelsche taal. Mej. M. Schuit, Engelsche taal. R. Bogtstra, Fransche taal. A. K. D. Spruit, Duitsche taal. A. van Ekereh, Nederlandsche taal. en Fransche Handelscorrespondentie. G. Max, Nederlandsche taal. K. Roos, Nederlandsche taal. B. Bulthuis, Nederlandsche taal. W. Jansen, Geschiedenis en Ned. taal. E. de Boer, Handels-Aardrijkskunde. B. de Boer, Handels-Aardrijkskunde. D. A. J. G. L. Eggink, Staathuis houdkunde. L. J. Raadersina, Rekenen. T. Hellinga, Rekenen. C. A. Beute, Schoonschrijven. F. J. A. van Ghert, Schoonschrijven. J. H. Wijkhuizen, Bewaarder. J. Dollé, Burgeravondschool. (Zijlvest). DirecteurJ. J. Bauer, Oranjekade 35. Leeraren. J. J. Francken, Wis- en Natuurkunde. B. J. te Kiefte,Lezen, Schrijven, en Nederlandsche taal. H. Pot, Wiskunde en Nederl. taal. H. v. d. Bergh, Handteekenen (tijdel.) G. J. H. Kerkhofr, id. en Vakteekenen. L. v. d. Vegt, Wiskunde. H. v. d. Heuvel Rijnders, Natuurkunde. C. C. Poppink, Werktuigkunde. E. Hindriks, Wiskunde. J. Brandenburg, Rekenkunde, Nederl. taal en Schrijven. Veldhoen, idem. C. v. d. Werff, Reken- en Wiskunde. G. J. C. A. C. Fleers, idem. P. C. de Jongh, idem. A. van der Spek, Bouwk. teekenen. F. Hage, Werktuigkundig teekenen. G. Baars, Werktuigkundig teekenen. H. J. Rutters, Werktuigkunde en Werktuigkundig teekenen. J. P. Strijbos, Meubelteekenen. A. Wensing, Rechtlijnig teekenen. H. Korringa, Bouwkundig teekenen. J. Reyenga, Handteekenen. M. P. J. v. d. Weijden, idem. A. van Harreveld, Vakteekenen elec- trotechniek. M. D. van Dijk, Handteekenen. Th. Heijblom, Sterkteleer. B. Bonman, Bouwkundig teekenen en Theorie Bouwkunde. J. Drenth, Werktuigkunde en Werktuigkundig teekenen. G. Eichhorn, idem. M. J. Verhulst, idem. P. G. Bouman, Bewaarder.

Adresboeken Haarlem | 1921 | | pagina 24