ALGEMEENE ZAKEN. 23 Mr. L. de Blecourt, Ambtenaar van het Openbaar Ministerie. Mr. J. F. Hoeffelman, H. C. L. Looman, Rijksklerk \e klasse, Bureelchef parket, Ambtenaar O. M. M. W. Tjepkema, Beëedigd Rijksklerk le klasse, Bureelchef ter Griffie en waarn. Griffier. Mr. J. E. van der Boon, Griffier. G. M~. L. v. Engelen,, Rijksklerk 2e klasse. A. J. de Witte, 2e I. M. C. van Niel, 2e H. J. Smit, 2e A. G. R. Kappers, Hulpschrijver. Mej. C. M. van Kessel, Hulpschrijfster. L. A. Glaser, Deurwaarder. Reclasseeringsraad in het rechtsgebied van de Arrondissements-Rechtbank. Mr. J. N. J E. Heerkens Thijssen, Voorzitter. Telefoon 386. W. P. J. Overmeer, Secretaris-Penningmeester. Telefoon 3276. Voogdijraad in het rechtsgebied van de Arrondissements-Rechtbank. Mr. P. Tjeenk Willink, Voorzitter. F. L. Nix, Secretaris. F. Storm. Plaatsv. Secretaris. H. J. Calkoen, te Edam. Mr. A. S. Miedema. Mr. J. H. Monnik. R. C. A. v. Cranenburch. S. K- Sybrandi. H. van den Berg. Ds. J. W. v. Stuijvenberg, te Westzaan. Losgert. W. Spuijman, Zaandam. J. H. M. Evelein, Haarlemmermeer. Agenten. P. H. Majoor, Beverwijk. Gemeente-Politie. Hoofdbureau in de Smedestraat. Posthuizen aan de Houtpoort, aan de Amsterdamsche Vaart, op het Stationsplein, op het Leidscheplein. Comm. van Politie. J. A. J. Nolthenius, Hoofd-Inspecteur. E. H. Tenckinck, G. A. van der Beek, Inspecteur le kl. C. F. Kempers, G. van Woerkom, P. v. Tongeren, C. Koker, C. J. Bos, H. Oudman, J. J. Sauer, 2e M. Woud, Inspecteur 2e klasse. G. J. P. Verschoor, L. J. H. Schadee, J. D. Duijts, T. Swart, G. A. Draijer, B. G. J. Vink, Klerk le klasse. A. F. Surendonk, le C. J. J. v. d. Boor, 2e J. van der Meer, 2e Mej. J. Schuak, 2e Gemeentelijke Dienst der Werkloosheidsbestrijding. (Bureau Stadhuis). J. Vader, Directeur. L. Zaaijer, Adj.-Klerk. A/deeling Arbeidsbemiddeling (Arbeidsbeurs). (Nieuwe Gracht 3.) C. Sorgdrager, Hoofdcommies. W. Boer, Adj.-Klerk. Mej. C. Poortep, Adj.-Klerke. Afdeeling Werkloosheidsverzekering Stads-Doelen J. van Doorn, Bediende. G. Groeneveld, P. Koen, Hoofdcommies. H. de Ruiter, Commies. D. West, Adj.-Klerk. Chr. Weber, Adj-Comm. (contr.-dienst). G. Visser,

Adresboeken Haarlem | 1921 | | pagina 29