ALOEMEENE ZAKEN. 25 O. D. Einrik. C. Vermeer. - Leden-Werkgevers. J. F. Hulswit. Leden-Werklieden. - C. J. Smit. P. Dijt. Arbeids-lnspectie. (6e District). (Ged. Oude Gracht 88boven). J. J. Klompe, Scheikundig Ingenieur Hoofdinspecteur van den Arbeid en Hoofd van het 6e district Arbeidsinspectie. J. W. M. Stevens, Werktuigkundig Ingenieur Adj. Inspecteur van den Arbeid. Mej. E. Beitschat, Inspectrice van den Arbeid. J. Wervers, Technisch Ambtenaar bij de Arbeidsinspectie. W. de Vries, J. N. Voorbrood, A. Kruijver, Controleur te Zaandam. W. Rus, Controleur van den Arbeid. J. P. Teekens, Chef de Bureau Adm. ambten. Ie klasse. J. H. J. Hulsman, H. C. Terhaak, W. Huizenga, W. C. Lemaire, G. Nachtweh, B. Dieben, Schrijver (tijdelijk). Adm. ambtenaar 3e klasse. 3e 3e 3e 3e F. F. F. Fuhrhop, Burgemeester. A. H. J. de Jong, Secretaris. Secretarie der gemeente Schoten. Raadhuis. Dagelijks geopend van 91 ure. R. A. Baas, Ontvanger. Kantoor ge opend Maandag, van 12J3£ uur en Dinsdag en Woensdag vèn 13J uur. Plaatsen waar Reddingsboeien, Dreggen en middelen om aan drenkelingen de eerste hulp te kunnen verleenen, voorhanden zijn. Een of rqeer dreggen zijn aanwezig in de perceelen No. Amsterdainschevaart 86 Idem (Hulpbureau van Politie). Bakenessergracht 24, 56 Idem71 en 105 Brouwersvaart 2 Idem 82 Idem 146 Burgwal 58 en 65 Catharijnebrug (Kantoor Haven en Kaaigeld) Donkere Spaarne Huisje Overhaal) Friesche Varkenmarkt (Bewaarder Opleidingsschool) Idem (gebouw Roei- en Zeilver- eeniging „Het Spaarne") Gasthuisvest 47 (Gasthuis) Gravesteenenbrug (Wachtershuis) Groote Houtbrug (Hulpbureau van Politie) Harmenjansweg83 No. Heerensingel 3 Idem 129 Heerenvest (Lange) 104c en 140 Hooimarkt14 Houtmarkt 35 Jansstraat 2 Kampersingel 50r. Kampervest 1 Idem 47 Kinderhuissingel 54 Kinderhuisvest 27a rood Kleine Houtweg2rood Kloppersingella Idem 15 Koningstraat (Hulpbureau van Politie) Korte Dijk17 Korte Jansstraat8a Koudenhorn 58 Langebrug (Wachtershuis)

Adresboeken Haarlem | 1921 | | pagina 31