44 ALGEMEENE ZAKEN. Handelsmuseum van het Koloniaal Instituut. (Paviljoen). Intercommunaal Telefoon 1010. Bureau en Voorlichtingsdienst zijn gevestigd Plantage Prinsenlaan 17, Amster dam. Telefoon C. 2600. Dagelijks geopend van 104 ure. Entree 25 cents. Zondags kosteloos. Dr. L. P. de Bussy, Directeur. Mei S E. IJzerdraat, Adj.-Conservatrice. H. S. van Wielik, Adjunct Museum Assistente. C.'de Klerk, Custos. Mej. J. M. van Rodenrijs, Bediende voor de Schoolverzamelingen. L. Koelemij, Bediende. Museum van Kunstnijverheid. (Paviljoen). Dagelijks geopend van 104 uur. Otto van Tussenbroek, Direct-eur. (Spreekuur bij voorkeur tusschen 1112 uur). Intercomm. Telef. 3488. Bestuur W. D. H. Baron van Asbeck, Voorzitter. G. H. Biihrmann, Onder-Voorzitter. J. Stalling, Secretaris. Mr. A. E. von Saher, Penningmeester. Jhr. Mr. Dr. E. A. van Beresteijn. 'Walrave Boissevain. Mr. A. Bruch. Mevr. J. de Josselin de Jong-Kappeyne van de Coppello. M. Kamerlingh Onnes. Th. Limperg Jr. Mevr. A. von SaherCrone. Dr. J. F. M. Sterck. Jhr. F. Teding van Berkhout. School voor Bouwkunde, Versierende Kunsten en Kunstambachten. (Dreef). H. C. Verkruysen, Directeur. (Spreekuur Maandags, Donderdags en Zaterdags tusschen 10 en 11 uur). Intercommunaal Telefoon 738. H. C. Verkruijsen, Directeur. Decoratieve compositie Kunstgeschiedenis. J. P. v. d. Berg, Decoratieschilder. Leeraar in Dierenteekenen. I. H. de Bruijn, Tijdelijk Leeraar in Ingenieur Statica. C. J. Blaauw, Architect. Hoofdleeraar in Bouwkundig Meubelteekenen decoratie van het interieur. J. Bonsen, Tijdelijk Leeraar in Schetsen, Kunstgeschiedenis, Decoratief Teekenen en Natuurteekenen. M. P. I. Fleur, Ciseleur. Tijdelijk Leeraar in Metaaldrijven en Ciseleeren. F T. Grabijn, Kunstschilder. Hoogleeraar in Teekenen naar pleister, Perspec tief, Ontleedkunde, Kunstgeschiedenis en Projectie. P. U. Hofstra, Leeraar in Algebra. S. Jessurun de Mesquita, Graphisch kunstenaar. Hoofdleeraar in Natuurteekenen en de Graphische kunsten. J. B. Kamp, Decorateur en Sierkunstenaar. Leeraar in Decoratief Schilderen, Sierkunst en Modelteekenen. H. Krop, Tijdelijk buitengewoon Hoofdleeraar titulair Beeldhouwer. L. Oger, Beeldhouwer. Leeraar in Beeldhouwen in hout en boetseeren. I. P. Pfersich Jr., Tijdelijk Leeraar in Natuurteekenen. J. Polet, Beeldhouwer. Tijdelijk Leeraar in Beeldhouwen in steen en hout en boetseeren A. M. J. Sevenhuysen, Architect. Leeraar in Lijnteekenen,. Projectieleer, be schijnende Meetkunde en Natuurteekenen. J. P. Strijbos, Meubelmaker. Leeraar in Meubelmaken. R. Stolk, Tijdelijk Leeraar in Natuurteekenen. P. Vorkink, Architect. Hoofdleeraar in Bouwkunde en de daartoe behoorende technische afdeelingen.

Adresboeken Haarlem | 1921 | | pagina 50