46 ALGEMEENE ZAKEN. Deze telt ongeveer avond te acht ure in Zangvereeniging der Afdeeling. 250 leden en houdt hare bijeenkomsten eiken Maandag- de Sociëteit „Vereeniging". Muziekschool der Afdeeling. Directeur de Heer A. de Vogel. (Nieuwe Gracht 41. Telefoon 3086.) Deze school telt ongeveer 300 leerlingen. Het schoolgeld voor leerling bedraagt per halfjaar Voor Solozang Dameskoor Koorzang voor kinderen iederen 60.— Voor Viool f 50.— 9.— Violoncel 50.— 9.— yy Orgel ,,60.- 24.— yy Harmonie, Contrapunt 24.- en Compositie 45.- yy Muziekgeschiedenis 24.- 42.50 yy Samenspel 30.- Algemeene Muziekleer... Piano (hoogstens 3 leer lingen in ééne klasse)... Solo Piano 50. Voor geheele opleiding voor het examen Zang en Orgel (Maatschappij Toonkunst) buiten piano-onderwijs Voor geheele opleiding voor het examen Piano, Viool, Violoncel (Maat- 150.- schappij Toonkunst) de beide laatste vakken buiten piano-onderwijs 140. Kon. Liedertafel ,,Zang en Vriendschap". Bestuur. K. van Eden. J. C. Bunge, te Aerdenhout, Eere- Voorz. Dr. G. E. A. Broese van Groenou, Voorz. J. J. Kuyper Jr., Onder-Voorzitter. B. T. C. Niephaus, Secretaris. J. H. P. Loots, Penningmeester. C. W. Swart. G. Oostenbroek. Directeur. Fred. J. Roeske, te Amsterdam, O. Z. Voorburgwal 320. J. F. Lomans. Langeveld, 2e Secretaris. v. d. Velden. Warnier. Noord-Hollandsche Vereeniging (Goedgekeurd bij Kon. Besluit G. J. Blees Kzn., Zaandam, Voorzitter. Mej. Elis. M. Rogge, Koninginneweg 98,_Haarlem, Secretaresse. Mej. "M. van IJsselstein, Haarlem, Penningmeesteresse. Mevr. E. J. van WaverenResink, Haarlem. Mevr. L. P. J. de Jager Meezenbroek- van IJeverwijk, Watergang (N.-H.) Otto van Tussenbroek, Haarlem. tot Bevordering van Volkskunst. van 16 Februari 1912, N°. 61). H. A. van den Eijnde, Haarlem. W. van Meurs, Haarlem. A. P. Smits, Overveen. D. Saai Czn., Alkmaar. A. W. Weissman, Amsterdam. C. W. H. Baard, Amsterdam. G. M. Tamson, Amsterdam. Leo Visser, Amsterdam. Paul Hermann,'Edam. Volksbibliotheek van 't Nut van 't Algemeen. (Lange Veerstraat 16). Winterhalfjaar-Zitting: Vrijdags van 6J9 uur en Zaterdags van IJ3 uur (uitsluitend voor kinderen). Vereeniging „Weldadigheid naar Vermogen". Bureau Proveniershuis, van 9-1 en van 35 ure. A. J. H. Graaf van Lynden, Voorzitter, Zijlweg 103. C. L. W. van IJsendijk, Nicolaas Beetslaan 1, Aerdenhout. Mej. M. C. J. Keeser, Administratice, Raamvest 5a.

Adresboeken Haarlem | 1921 | | pagina 52