Ijottgering-, ververij en chemische wasscherij. ~59 ABIBÏMODES, 544 GR. HOUTSTR. Sa. Stoomt Uniformen en Livereiën. Toornend, C. werkman, Zomervaart 16. Toornend, G. timmerman, Barendsestraat 11 rood. Toornend, G. Anthoniestraat 61. Toornend, J. timmerman, Bakkerstraat 10. Toornend, J. M. timmerman, Kamperstraat 17rood. Toornend, L. metaaldraaïer C. W., Papen toren vest 46. Toorren, Mevr. J. v. d. Gasthuissingel 10. Top, J. brugwachter, Valkesteeg 8. Top, S. agent van politie, Teylershofjestraat 1. Tops, J. B. kleermaker, de Keijstraat Srood. Torque, J. bierbottelaar, Klein Heiligland 53. Torcque, Wed. J. B. Klein Heiligland 53. Tork, A. J. broodbezorger, Linschotenstraat 12rood. Tork, D. J. lettergieter, Maerten van Heemskerkstraat 39. Tork, J. smid, Gasthuislaan 163. Tork, P. J. meubelmaker, Groot Heiligland 58. Torley Duwel, A. J. koopman, Zomerluststraat 12 (Heemstede). <tM= 2246. Torringa, R. stucadoor, Groote Houtstraat 96rood. Torringa, G. Magdalenastraat 8. Toulon van der Koog, Mr. L. J. van advocaat en procureur, directeur van een Hypotheekbank, Kennemerplein 5. RobesM anieauxTailor-made—Fourrur es. Toulon van der Koog, Mr. M. van advocaat en procureur, secretaris Bond van Bloembollenhandelaren, Frans Halsplein 4, kantoor Wilhelminastraat 13. Toussaint, Mej. J. C. costuumnaaister, Zuider Buitenspaarne 8rood. Touw, A. werkman, Bakkerstraat 31. Touwen, P. Nieuwe Kerksplein 16. Touwker, Wed. J. Aelbertsbergstraat 99. Toynbee Vereeniging, Donkere Spaarne 28. Traanberg, Mej. Chr. Nieuwe Gracht 2m. Traanberg, J. A. architect, Lid Burgerlijk armbestuur, Kinder huissingel 54. Traanberg, J. P. handelsbediende, Brouwersplein 25rood. Traksel. Wed. C. Oranjeboomstraat 23a. Traksel, G. agent van politie, Aelbertsbergstraat 21. Traksel, J. werkman, Helmbrekersteeg llroocf. Traksel, Wed. P. Magdalenasteeg 3. Traksel, W. Busken Huetstraat 3. Traksel, W. steen- en zinkgreiner, Eendrachtstraat 42. Traksel, W. J. Vogelkoopsteeg 4. Trap, D. bloemistknecht, Kamperstraat 78. Trap, Mej. G. onderwijzeres, Vestestraat 1. Trautwein, A. H. -architect voor binnenwerken, Staten Bolwerk 14. i^P 1309. Treffers, A. werkman, Zomervaart 1 h. KONINKLIJKE HAARLEMSCHE BROOD- EN MEELFABRIEK Ongericht 1866.6 Te! Jonlsch aangesloten winkels, c.a. 50 Dépots. Het beste adres voor Uw dagelljhiih brood.

Adresboeken Haarlem | 1921 | | pagina 564