58 1 STOOMBOOT- EN VRACHTDIENSTEN. Schipper Hoogschagen Van Schagen naar Rotterdam. Vertrekt Zaterdags voorm. 12 uur van Haarlem naar Schagen. Schipper Schuurman Hillegom, Bennebroek en Vogelenzang. Vertrek Maandag en Donderdag 12 uur. Motordienstondernemer H. Los, Amersfoort, Baarn, Eemnes, Spakenburg, Bunschoten, Scherpenzeel, Hoevelaken, Barneveld, Woudenberg, Hoogzand, Renswouden, Leusden en Soest. Vertrek Zaterdag 12 uur. Motordienst: ondernemer Plaatman, Texel.- Vertrek Zaterdag om de 14 dagen. Agentschap van Stoombooten. J. Wentholt, Wagenweg 30. Tel. 2555, Haarlem. Buitenlandsche dienst. Stoomvaart-Maatschappij Rotterdamsche Lloyd. Nederlandsch-lndië. Holland Amerika Lijn. Amerika en Canada. Canada Lijn. Canada. A Deutsch Oost-Afrika Linie. Zuid- en Oost-Afrika. Koninklijke Hollandsche Lloyd. Zuid-Amerika. Stoomvaart-Maatschappij Zeeland. Londen via Viissingen en Londen via Hoek van Holland. Passage. Assurantiën. Inlichtingen gratis. VRACHTRIJDERS. Vertrekuren wegens tijdsomstandigheden, aan verandering onderhevig). Aerdenhout. I. W. M. Thoolen. Vertrekt dagelijks v.m.9 en n.m. 6 uur van het Begijnhof. AmsterdamHaarlem. J. J. Surendonk, Oude Groenmarkt 10. Vertrekt dagelijks van Nieuwe Zijds Voorburgwal 55, naar Haarlem en omliggende streken ten 1036 uur en naar Bloemendaal des voorm. ten 8 ure en van Bioemendaal naar Haarlem des voorm. ten 11 ure en des nam. ten 5 ure. K. Visser, Warmoesstraat 15—17. (Telefoon '2400). Vertrekt dagelijks van Spuistraat 74, naar Haarlem, des voorm. 11 en nam. 3 en 6 ure. J. van den Bosch, Smedestraat 37. Vertrekt dagelijks van N.Z. Voor- bprgwal 16, naar Haarlem, des voorm. 10 en nam 3 en 6 ure. P. J. Bos, Spaarnwouderstraat 87. Telefoon 1726. Vertrekt dagelijks van N. Z. Voorburgwal 84, naar Haarlem, des 's middags 12 en nam. 3 en 7 ure. E. van Walwijk, Nieuwe Kruisstraat 8rood. Vertrekt dagelijks van Amster dam naar Haarlem des voorm. 10J en nam. 6 ure. Aanzeghuis te Amster dam, Martelaarsgracht 10. Beverwijk. V. Duijn. Vertrekt Maandag, Woensdag, Donderdag, en Zaterdag. Afreis 2 uur van het Begijnhof. Beverwijk en Wijk aan Zee. J. Middelkoop. Vertrekt Maandag, Woensdag, Donderdag en Zaterdag n.m. 2 uur van het Begijnhof.

Adresboeken Haarlem | 1921 | | pagina 64