632 Passementeriën. Passementwerkers. Pedicure. Pensionhouders. Petroleum (Kooplieden in). Perolin (Stofvrij veegmiddel). Photografen. Piano's (Magazijnen van). Poeliers. Rechthpuders (Fabrikanten van). Reparateur van porselein enz. Restauratiehouders. Rolluiken. Rij ks Telephoonkantoor. Rijtuig- en Wagenmakers. Rijwielen (In). Schaatsen. Scheepmakers. Scheepsbouwkundigen. Scheikundigen. Schilders (Huis). Schilders (Rijtuig). Schildersbehoeften (Winkeliers in). Schoen- en Laarzenmakers. Schoenen en Laarzen (Winkeliers in). Schoensmeer (Winkeliers in). Scholen (Particuliere). Schoonmaakmaterialen (Winkeliers in). Schoorsteenvegers. Schouwburgen. Schuiers, Borstelwerk, Sponsen enz. Schuiten verhuurders. Sc.huurgoed (Winkeliers en Kooplieden in) Sigaren (Fabrikanten van). Sigaren en Tabak (Winkeliers in). Smeden. Snippers (Fabrikanten van). Sociëteiten. Sodafabriek. Speelgoed (Winkeliers in). Speeltuinen. Spiegels en lijsten (In). Sportartikelen. Staalwaterbronnen. Staatsloterij (Debitanten der). Stalhouders. Steendrukkers. Steenhouwers. Steenkoopers. Stempels (Winkeliers in). Stroo en Hooi (Kooplieden in). Stucadoors. Suikerwerken (Winkeliers in). Tafelgoed enz. (Inrichting voor het op maken van). Tandartsen. Tandtechnische inrichting. Tapijten (Winkeliers in). Tapijtreiniging. Taxateurs. Timmerlieden. Toonkunstenaars. Touwwerk (In). Tricotgoederen. I Tuinarchitecten, i Tuinbouwgereedschappen. Tuin- en Serremeubelen. Uitdragers. Uitgevers. Varkensslagers. Vaste goederen (Bureau van). Veeartsen. Verfwaren (fabriek van). Verfwaren (Winkeliers in). I Verhuizingen (Transporteeren van). Verkoopingen. (Ondernemers van publieke), j. Verpleegsters. Verplegingsartikelen (In). Verveners. Ververs (Stoffen). Visch (Winkeliers in). Visscherij-artikelen. Vleeschhouwers. Vleeschwaren, boter, comestibles (Win kelier in). Vogels (Handelaars in). Vroedvrouwen. Vruchtensappen (Fabrikanten van). Vuurwerk (Magazijn van). Wagenverhuurders. Wapens (In). Wasch- en Strijkinrichtingen. Wasscherij (Chemische). Werktuigen (Fabr. van stoom-en andere). Werktuigkundigen. Witte goederen. Woningbureau. Woninginrichtingen. Wijnhandelaren. Ijs (in Ruw). - IJzergieters. Ijzerwaren (Winkeliers in). Zaadhandelaren. Zadelmakers. Zeepfabrikanten. Zeilmakers. Zoutzieders. Zwemscholen. Zijden stoffen (In).

Adresboeken Haarlem | 1921 | | pagina 652