VRACHTRIJDERS. 59 Bloemendaal, Overveen en Santpoort. R. Bonnema. Vertrekt alle dagen, behalve Woensdag, namiddag 2\ uur van het Begijnhof. J. v. d. Veldt. Vertrekt dagelijks nam. 3 uur. G. Alders. Vertrekt dagelijks nam. 3 uur. Haarlem-Amsterdam. J. J. Surendonk, Oude Groenmarkt 10. Vertrekt alle dagen naar Amster dam ten 7J1012 uur. K- Visser, Warmoesstraat 1517. Telefoon 2400. Vertrekt dagelijks van Haarlem naar Amsterdam, BloemendaalOverveen, des voorm. 8, 11 en nam. IJ ure, en naar Zandvoort des nam. 3 ure. J. van den Bosch, Smedestraat 37. Vertrekt dagelijks van Haarlem naar Amsterdam, des voorm. 8, 11 en nam. 1 ure. P. J. Bos, Spaarnwouderstraat 87. Telefoon 1726. Vertrekt dagelijks van Haarlem naar Amsterdam, des voorm. 9, 11 en nam 1 ure. A. Cobelens, Ged. Oude Gracht 13rood. Vertrekt dagelijks van Haarlem naar Amsterdam des voorm. 8 en nam 1 ure van het Begijnhof. E. van Walwijk, Nieuwe Kruisstraat 8rood. Vertrekt dagelijks van Haarlem naar Amsterdam des voorm. 8 ure en nam 1 ure. Haarlemmermeer, Hoofddorp. Rijlaarsdam. Vertrekt alle dagen, behalve Donderdag, namiddag 4 uur van de Oude Groenmarkt. J. W. Ceelen. Vertrekt alle dagen van de Oude Groenmarkt des nam. 2J uur van Hoofddorp alle voormiddagen ten 9 uur. Zondags van Hoofddorp voormiddags 8J, namiddags 5J en uur -van het Plein nabij de Houtbrug des Zondags voormiddags 10 en namiddags 7 uur. H. Jansen. Vertrekt alleen Maandag en Donderdag, van Hoofddorp ten 9 uur en van de Oude Groenmarkt ten 3 uur. Halfweg. C. de Haan. Vertrekt Dinsdag en Donderdag, n.rn. 3 uur van de Oude Groenmarkt. Heemstede. J. Horeman. Vertrekt dagelijks namiddags 3 uur van het Begijnhof. H. Vellinga en P. v. d. Zon. Vertrekken dagelijks namiddags 3 uur van het Begijnhof. J. Smit. Vertrekt dagelijks nam. 13 uur van het Begijnhof. Heemstede, de Glip, Bennebroek en Vogelenzang. Hopman. Vertrekt degalijks namiddags 2J uur van het Begijnhof. Korsman. Vertrekt dagelijks namiddags 4 uur van het Begijnhof. Hillegom. Warmerdam. Vertrekt dagelijks 's namiddags 4J uur van het Begijnhof Weber. Vertrekt dagelijks n.m. 3J uur van het Begijnhof.

Adresboeken Haarlem | 1921 | | pagina 65