Rijksbestuur en Rijksinstellingen. 937 Technische Dienst van het Locale Rijkstelefoonnet. (Smedestraat 9rood). H. W. de Kort, Buitengewoon Geëmployeerde, Chef van den Technischen Dienst. J. Nieland, Bureel-ambtenaar Post en Tel. Ie klasse. A. J. de Bruin, Teekenaar der Telegrafie 2e kl. H. M. Drees, Hulpboekhouder der Telegrafie. J. J. Kramer, Schrijver der Telegrafie. P. Cramer, Schrijver der Telegrafie. Arbeidsinspectie, (Je District. Bureau Wilhelminastraat 53. Hoofdinspecteur van den Arbeid, Districts hoofd Ir. J. J. Klompe. Inspecteur van den Arbeid, Ir. J. W. M. Stevens. Inspectriee van den Arbeid, H. C Zijlstra. Technische ambtenaren bij de Arbeidinspectie: J. Wervers en J. N. Voorbrood. Controleurs van den Arbeid: A. Kruijver en W. Rus. Chef de Bureau, Administratief Ambtenaar der le klasse: J. P. Teekens. Administratieve Ambtenaren der 2e klasse J. H. J. Hulsman en W. C. Lemaire. Administratieve Ambtenaren der 3e klasse: H. C. ter Haak, W. Huizinga, G. C. Nachtweh, H. J. Otto, J. v. d. Giessen en B. M. F. Dieben. Leden der Kamer van Koophandel en Fabrieken voor Haarlem en Omstreken. GROOTBEDRIJF. A. J. J. Beijnes, Westerhoutpark 20, Heem stede. F. J. Brinkmann, Groote Markt 9, Haarlem. W. J. Burgersdijk, Zuiderhoutlaan 4, Heem stede. N. Cohen, Wilhelminastraat 16, Haarlem. Mr. H. J. D. Enschedé, Zandvoortschelaan, Aerdenhout. A. II. Baron van Hardenbroek v. Ammerstol, Spanjaardslaan 7, Heemstede. J. F. Klercq, Wilhelminastraat 34, Haarlem. E. H. Krelage, Kl. Houtweg 23, Haarlem. J. C. M. Mensing, Stommeerweg 315, Aals meer. F. H. Meijer, Baan 25, Haarlem. Jhr. F. Teding van Berkhout Jr., Heerenweg, Heemstede. D. Treur, Stationsweg 16, Hoofddorp. A. H. Weijburg, Raamsingel 34, Haarlem. KLEINBEDRIJF. C. ten Boom, Barteljorisstraat 19, Haarlem. E. H. Brokmeier, Haltestraat 40, Zandvoort. J. van der Burg, Witte Heerenstraat 33, Haarlem. G Deddens, Kruisweg 128, Haarlem.meer. Th. G. C. Hooij, Kl. Houtstraat 57, Haarlem. W. Jonkheer, v. d. Endelaan 30, Hillegom. SecretarisJhr. H. J. L. Klein Schiphorst, Parkl. 3, Haarlem. J. F. Lamp, Parklaan 99, Haarlem. W. van Lienit, Warmoesstraat 30, Haarlem. D. W. Miezérus, Coornhertstr. 29, Haarlem. J. C. Slis, Parklaan 53, Haarlem. J. H. de Swart, Schans 19, Beverwijk. Th. B. Weber, Heerenweg 249, Lisse. J. C. Mollerus. PROVINCIE NOORD-HOLLAND. Provinciaal Bestuur: Jhr. Mr. Dr. A. Rüell, Commissaris der Koningin. Audiëntiedagen: in dpn regel eiken Donderdag te Haarlem van ÏO1/^12 uur en den 2en en 4en Vrijdag van elke maand te Amsterdam (Raadhuis) van 10t/slD/ü wur. GEDEPUTEERDE STATEN. Jhr. Mr. D. E. van Lennep, C.H., Heemstede, 13 April 1916; Th. M. Ketelaar, V.D., Amsterdam 7 Mei 1912; A. W. Michels, S.D.A.P., Den Helder, 2 J uli 1919 J. N. Hendrix, R.K., Amsterdam, 2 Juli 1919; Dr. H. F. R. Hubrecht, 10 Juli 1918; A. H. Gerhard, S.D.A.P., Heemstede, 5 Juli 1916; J. Loopuyt, S.D.A.P. (Buitengewoon lid). Griffier der Staten: Mr. S. H. Vening Meinesz.

Adresboeken Haarlem | 1923 | | pagina 973