Gemeentebestuur en Gemeenteinstellimgen te Haarlem. 943 daarvan en van De Clercqstraat tot aan de Oranjeboomstraat, ten oosten daarvan noord waarts tot aan de Oost-Indische Kade. Stemdistrict 11. Noordelijk door het midden van de Oranje straat vanaf de grens der gemeente tot aan de Oranjeboomstraat, oostelijk van die straat zuidwaarts tot de Brouwersstraat, noordelijk van die straat westwaarts tot aan de grens der gemeente verder noordwaarts langs die grens tot stemdistrict 9. Stemdistrict 12. Noordelijk, de grens van stemdistrict 10, verder zuidwaarts door Leidsche Vaart, tot aan de "Westergracht, noordelijk daarvan tot aan de Oranjeboomstraat, oostelij k van die straat noordwaarts tot de De Clercqstraat. Stemdistrict 13. Noordelijk, de grens van stemdistrict 11, oostelijk gedeeltelijk de grens van stemdistrict 12, daarna westwaarts noordelijk van de Westergracht tot de grens der gemeente en verder langs die grens tot stemdis trict 11 KIESKRING II(Sten Stemdistrict 17. Noordelijk, vanaf de spoorlijn door het midden van de Garenkokerskade (water) tot den Kindcrhuissingel, vervolgens door dien Singel tot de Zijlbrug; westwaarts door het midden van den Zijl weg tot de spoorlijn en noordwaarts ten oosten van die lijn tot de Garenkokerskade. Stemdistrict 18. Noordelijk, door het midden van den Korte Verspronck weg totden V erspronckweg, daarna oostwaarts ten zuiden van den Verspronck weg tot den Schotersingelzuidwaarts door het midden van den Kinderhuissingel tot de Kinderhuisbrug en westwaarts door de Garen kokerskade (water) tot de spoorlijn en verder spoorlijn (oostz.) tot den Zijlweg; vervolgens door het midden van dien weg tot de grens der gemeenteverder langs die grens tot den Korte Verspronck weg. Stemdistrict 19. Noordelijk, door het midden van de ïette- rödestraat tot den Kleverparkweg; zuidwaarts door het midden van dien weg, de Ostade- straat en den Schotersingel tot deSchoterbrug, dan westwaarts de grens van stemdistrict 18 tot de grens der gemeente en verder noord waarts langs die grens. Stemdistrict 20. Noordelijk, de grens der gemeente, oostelijk de grens van stemdistrict 21 tot^de Tette- Stemdistrict 14. Noordelijk, van de Leidsche Brug, door den Raamsingel (water) tot de Groote Houtbrug door het midden -van het Plein; verder ten zuid-oosten van den Wagenweg tot de Iordens- straatten zuiden daarvan tot de Stolberge straat daarna noordwaarts door het midden van die straat en het midden van den Koninginneweg tot de Leeghwaterstraat, verder westwaarts ten zuiden van die straat tot de Leidsche Vaart; door het midden daarvan tot de Leidsche Brug. Stemdistrict 15. Noordelijk, de grens van stemdistrict 14 tot den Dreefverder zuidwaarts door het midden van den Dreef tot de grens der gemeente; westwaarts langs die grens tot den Wagenweg en noordwaarts langs de grens van stemdistrict 16 tot de Iordensstraat. Stemdistrict 16. Noordelijk, de grens van stemdistricten 13 en 12 tot de grens van stemdistrict 14, verder langs die grens en de grens van stemdistrict 15; verder zuidelijk en westelijk de grens der gemeente. rieten 17 tot en met 33). rodestraat, westwaarts langs de grens van stemdistrict 19 tot de grens der gemeente en verder noordwaarts langs die grens. Stemdistrict 21. Noordelijk, de grens der gemeente, oostelijk van die grens door het midden van den Schoterweg tot het Frans Halspleindaarna westwaarts de grens van stemdistrict 23 tot de Maerten van Heemskerkstraat en verder noordwaarts langs de grens van stemdistrict 21 Stemdistrict 22. Noordelijk, de grens der gemeente, oostelijk van die grens door het midden van den Schoterweg tot het Frans Halsplein; daarna westwaarts de grens van stemdistrict 23 tot de Maerten van Heemskerkstraat en verder noordwaarts langs de grens van stemdistrict 21 Stemdistrict 23. Noordelij k, de grens van stemdistrict 22 oostelijk door het midden van den Schoterweg, over de Kennemerbrug tot het Kennemer- plein; verder westwaarts door het midden daarvan en het Staten Bolwerk tot de grens van stemdistrict 21, vervolgens langs die grens tot de Soutmanstraat. Stemdistrict 24. Noordelijk en oostelijk de grens der ge meente en het Spaarne tot de Friesche Varkensmarkt; zuidelijk de spoorlijn en westelijk de grens van stemdistrict 27,23 en 22.

Adresboeken Haarlem | 1923 | | pagina 979