944 Gemcentebeatuw en G em e ent ein stelling en te Haarlem. Stem dist riet 25. Noordelijk, de grens van stemdistrict 24 tot den Janswegverder zuidwaarts ten oosten van den Jansweg tot de Jansbrug en westwaarts de nieuwe Gracht (water) tot de Kruisbrug; noordwaarts door het midden van den Kruisweg tot het Viaduct. Stemdistrict 26. Noordelijk, de grens van stemdistrict 24; oostelijk en zuidelijk hetSpaarneen de Nieuwe Gracht ('water') tot de Jansbrug en verder noordwaarts langs de grens van stemdistrict 25 tot de spoorlijn. Stemdistrict 27. Noordelijk, de grens van stemdistrict 21 en 23 tot den Kruisweg; zuidwaarts door het midden van dien weg tot de Nieuwe Gracht; westwaarts door het midden van die gracht tot de Manegebrug; verder noord waarts door het midden van den Kinderhuis- en Schotersingel tot de Schoterbrug, Stemdistrict 28, Noordelijk, de grens van stemdistrict 27 tot de Nassaubrugverder zuidwaarts door het midden van het Nassauplein tot de Nassaustraatvervolgens ten noorden achter de huizen van die straat tot tegenover de Lange Margarethastraatverder zuidwaarts ten westen van die straat en de Zoetestraat tot de Zijlstraat; westwaarts door het midden van die straat tot de Zijlbrug en verder noordwaarts door het midden van den Kinder huissingel tot de Manegebrug. Stemdistrict 29. Noordelijk, door het midden van de Nieuwe Gracht vanaf de Nassaubrug tot de Kruisbrug; oostelijk achter langs de Kruisstraat en de Smedestraat tot de Groote Markt zuidelijk KIESKRING III. (Ster Stemdistrict 34. Noordelijk, de gedeeltelijke grenzen van de stemdistricten 29, 30 en 31oostelijk het midden van het Klokhuisplein, van de Lange Veerstraat en van de Kleine Houtstraat tot de Gedempte Oude Gracht; zuidelijk het midden van die Gracht en westelijk door het midden van de Groote Houtstraat tot de Groote Markt. Stemdistrict 35. Noordelijk, de grens van stemdistrict 34 tot het Groot Heiligland; oostelijk door het midden daarvan tot de Gasthuisvestdoor het midden daarvan tot de Groote Houtbrug en vandaar door het midden van de Groote Houtstraat tot de Gedempte Oude Gracht. over de Groote Markt door het midden van de Zijlstraat tot de Zoetestraat en verder de grens van stemdistrict 28 tot de Nassaubrug. Stemdistrict 30. Noordelijk door het midden van de Nieuwe Gracht, van de Kruisbrug tot de Jansbrug; oostelijk, achter langs de Jansstraat tot de Riviervischmarktzuidelijk over de Groote Markt en westelijk de grens van stemdistrict 29 tot de Kruisbrug. Stemdistrict 31. Noordelijk van de Jansbrug tot de Ba- kenessergraclitverder achter de huizen van die gracht (oostz.) tot het Spaarne; westwaarts door het midden van het Spaarne en vandaar door het midden van de Damstraat, over het Klokhuisplein en de Riviervisehmarkt tot de Jansstraat en westelijk de grens van stem district 30 tot de Jansbrug. Stemdistrict 32. Noordelijk, vanaf de Bakenessergraeht door het midden van de Nieuwe Gracht (water) tot de Ilooimarkt; vandaar langs de noord- r oostzijde van de Papentorenvest tot de Ooster- singelgrachtzuidwaarts door het midden van die gracht tot de Amsterdamsche Poort; vandaar door het midden van de Melkboer- steeg tot het Spaarne; dan westwaarts door het midden van het Spaarne tot de Bakenesser graeht en verder noordwaarts langs de grens van stemdistrict 31 'tot de Nieuwe Gracht. Stemdistrict 33. Noordelijk en oostelijk de grens der ge meente; zuidelijk het midden van de Amster damsche Vaart tot de Amsterdamsche Poort en vandaar in noordelijke richting de grens van stemdistrict 32; westelijk langs die grens tot het Spaarne tegenover de Hooiinarkt en vandaar door het midden van het Spaarne tot de grens der gemeente. stricten 34 tot en met 51), Stemdistrict 36. Noordelijk door het midden van de Ge dempte Oude Gracht van het Groot Heilig land tot de De Witstraat; door het midden van die straat tot de Kampervest, door het midden daarvan en de Gasthuisvest tot het Groot Heiligland; door het midden daarvan tot de Gedempte Oude Gracht. Stemdistrict 37. Noordelijk, door het midden van de Dam straat tot het Spaarne; door het midden daarvan tot de Melkbrug, verder langs de grens van stemdistricten 39 en 40 tot den Heerensingel (water); door het midden van dien Singel tot het Zuider-Buiten-Spaarne en door het midden daarvan tot de Lange

Adresboeken Haarlem | 1923 | | pagina 980