Gemeentebestuur en Gemeenteinstellingeft te Haarlem. 945 Brug; vandaar door het midden van hét Spaarne (water tot de GedempteOude Gracht); door het midden van die gracht tot de Kleine Houtstraat en westelijk de grens van stem- district 34 tot de Damstraat. Stemdistrict 38. Noordelijk, de Gedempte Oude Gracht vanaf de De Witstraat tot het Spaarne, door het midden daarvan tot de Linschotenstraat, verder westwaarts ten noorden van die straat tot de Kamperstraat; door het midden van die straat tot den Kampersingel en vandaar door het midden van de De Witstraat tot de Gedempte Oude Gracht. Stemdistrict 39. Noordelijk, vanaf de Melkbrug door het midden van het Spaarne tot de Melkboer3teeg; door het midden daarvan tot de grens van stemdistrict 40, vervolgens langs die grens tot de Hagestraatwestwaarts ten zuiden van die straat en de Hoogstraat tot de Melkbrug. Stemdistrict 40. Westelijk en noordelijk vanaf de Hagebrug door het midden van den Burgwal tot de Korte Brug; verder ten zuiden van de .Spaarnwouderstraat tot de Amsterdamsche Poort; vandaar door het midden van den Heerensingel tot de Raamsteeg en verder ten zuidwesten van die steeg tot de Hagebrug Stemdistrict 41. Vanaf de Amsterdamsche Vaart zuid waarts langs de oostzijde van de Amsterdamstraat tot de Vooruitgangstraat; vervolgens noord westelijk van die straat tot de Romolenstraat verder achter de huizen van die straat (noord oostzijde) tot den Heerensingel, door het midden van dien singel naar de Amster damsche Vaart. Stemdistrict 42. Achter de huizen van de Amsterdamstraat (oostzijde), vanaf de grens van stemdistrict 41 tot de Projectstraat in het verlengde van de Amsterdamstraatverder door het midden van die Projectstraat tot de Zomervaart (zie plattegrondteekening)vervolgens westwaarts door het midden van de Zomervaart tot de Romolenstraat, daarna achter de huizen van die straat (noordoostzijde) tot de grens van stemdistrict 41 en ten slotte langs die grens tot de Amsterdamstraat. Stemdistrict 43. Noordelijk, de Amsterdamsche Vaart, tot de Oosterstraat, door het midden van de Nagtzaamstraat en het midden van de in het verlengde daarvan geprojecteerde straat (zie plattegrondteekening), tot de grens van stem district 42; vervolgens noor*dwaarüs langs die grens en de grens van stemdistrict 41 tot de Amsterdamsche Vaart. Stemdistrict 44. Noordelijk, de Amsterdamsche Vaartoostel. de grens der gemeente tot de Tollenstraat, verder door het midden van die straat en door het midden van de Adriaan Loosjes- straat; vervolgens in zuidelijke richting ten oosten van de geprojecteerde straat (zooals met rooden inkt op de bij dit besluit be- hoorende plattegrondteekening is aangegeven) tot de Zomervaart; door het midden daarvan tot de grens van stemdistrict 42; westelijk langs die grens en de grens van stemdistrict 43 tot de Amsterdamsche Vaart. Stemdistric. t 45. Oostelijk en zuidelijk de grens van de gemeente tot de grens van stemdistrict 44 westelijk langs die grens tot de grens der gemeente. Stemdistrict 46. Noordelijk, vanaf den Heerensingel, de grens van stemdistricten 41, 42 en 44; oostelijk en zuidelijk de grens der gemeente; westelijk door het midden van het Zuider-Buiten- Spaarne tot den Heerensingel en vervolgens door het midden van dien singel tot de Romolenstraat. Stemdistrict 47. Noordelijk, vanaf de Kleine Houtbrug door liet midden van den Kampersingel tot de Kamperstraat, door het midden dier straat tot de Van Marumstraatdan door het midden daarvan tot de Asterstraat; verder zuidwaarts ten oosten van de Asterstraat door het midden van de Tyboutstraat tot de Bakkerstraat; vervolgens westwaarts ten noorden van die straat tot het Voorhelm plein, gedeeltelijk door het midden van dat plein tot de Krelagestraat en dan ten zuiden van die straat tot den Kleine Houtweg; door het midden van dien weg tot de Kleine Houtbrug. Stemdistrict 48. Noordelijk, door het midden van den Gasthuissingel tot den Kleine Houtweg; verder door het midden van dien weg tot de Krelagestraat verder oostwaarts ten zuiden van die straat tot het Voorhelmplein; zuid waarts ten westen van dat plein en de Es- schilderstraat tot de Twijnderlaan en vandaar in rechte lijn naar het Zuider-Buiten-Spaarne door het midden daarvan zuidwaarts tot de grens der gemeente; zuidelijk de grens der gemeente tot den Dreef en door het midden daarvan en het Plein tot de Groote Houtbrug. 60

Adresboeken Haarlem | 1923 | | pagina 981