J. G. 946 Stemdistrict 49. Noordelijk, ten. noorden van de Bakker straat tot het Zuider Buiten-Spaarne; verder door het midden daarvan tot de Bakkerstraat verder westwaarts ten noorden van die straat tot de Tyboutsrraat door het midden van die straat en verder oostelijk van de Aster straat tot de Yan Marumstraat. Stemdistrict 50. Noordelijk, door het midden van de Van Marumstraat tot het Zuider-Buiten-Spaarne; door liet midden daarvan tot de Bakkerstraat verder westwaarts ten noorden van die straat tot de Tyboutstraat door het midden van die straat en verder oostelijk van de Asterstraat tot de Van Marumstraat. Stemdistrict 51. Noordelijk, de grens van stemdistrict 38; oostelijk het Zuider-Buiten-Spaarne tot de Van Marumstraat; westwaarts door het midden van die straat tot de Kamperstraat en westelijk door het midden van die straat tot de Lindschotenstraat. SECRETARIE. Algemeene dienst. (Raadsnotulen, notulen der vergaderingen van Burgemeester en Wethouders, algemeene indicateur, bezuiniging). A. J. de Landmeter, Grillier, waarnemend Secretaris. H. van den Berg, Hoofd Commies Mr. B. Taconis, Hoofd Commies. P. J. André, H. B. Weijland, le Af deeling. (Schrijven, corrigeeren en verzenden van alle brieven, enz., behandelen van buitenl. paspoorten, opmaken en uitreiken van attestatiën de vita voor Rijkspensioen voor de Ned. Spoorw. en voor part. doeleinden, bewijzen van goed gedrag, onvermogen, behandelen zaken Nederlanderschap en legalisatie van handteekeningen, enz.). P. Grillis, Hoofd Commies. A. ,T. M. v. Emmerik, Klerk. B. Kluit, Adj. Commies. Mej. M. J. v. Dokkum Adj. Klerk, A. J. Kloek, Klerk. j? g. E. v. d. Pol, P. J. v. Truijen, P. h. Pieters, 2e Afdeeling. (Militaire zaken en Politie aangelegenheden). E. A. J. H. v. Ghert, Hoofd Commies. W. Vermeer, Klerk, G. F. Weber, Adj. Commies. J. Smit, 3e Afdeeling. (Financiën en Verzekering). H. C. v. d. Vangst, Referendaris J. Kion, Commies. J. Schotman, Jr.. A. A. Geldof, Adj. Commies. G. P. Vroom, Klerk. 4e Afdeeling. Contróle gem. belastingen, t. w. plaatselijke belasting, belasting op publ. vermakelijkheden, hiervan ook de invordering, evenals van de rechten voor gebruik van gemeentegrond en water, spaarbelasting, hondenbelasting). C. Alberti, Referendaris. A. M. Tijsseling, Hoofd Commies. S. Aarts, Commies. P. M. den Hartog, Commies. G. R. M. Addink, Adj. Commies. W. Blaak, M. H. v. d. Wateren, E. C. Verplanke, H. J. D. Doorman, Klerk, met den titel van Belastingbeschrijver. J. A. Serno, Klerk. J. B. Wesselink, S. T. C. Holtzer, H. Lahaise, F. de Nijs, W. Overweg, Adj. Klerk. H. J. Zuurendonk, W. Bogaard, Bediende. 5e Afdeeling. (Onderwijszaken, kiesverrichtingen, doch niet het opmaken van de kiezerslijsten) P. Kalbfleisch, Referendaris. J. W. v. Hezel, Adj. Commies, b. Heijblok, Hoofd Commies. H. Ham C. B. M. Segaar, N. J. Twisterling, Klerk. J. A. Pij zei man Jr., B. Cornet Jr., D. v. Beuge, pers.

Adresboeken Haarlem | 1923 | | pagina 982