Gemeentebestuur en GemeenteinstelUngen te Haarlem. 947 Ge Afdeeling. (Bevolkingsregister, Burgerlijke Stand, het opmaken der Kiezerslijsten, Arbeidskaarten, behandeling van binnenlandsehe paspoorten). G. -1. Kok Jr., Referendaris. W. Eehres Jr., Hoofd Commies. J. C. Timmerman, Commies. J. Wij ma, J. C. Luitingh, Adj. Commies. R. P. Smit, H. Oderkerk, K. J. v. Kampen, H. Broek meijer. Klerk. P. Reitsma, J. Gerritsen, J. C. Schooneveldt, J. C. J. v. Rijn, Klerk. Th. W. Vogel, Controleur. H. de Bruijn, Mej. M. C. v. Ham, Adj. Klerk W. C. J. v. Beek, W. S. Meijers, C. de Mink, G. F. Jurgens, J. P. Lewis, J. F. Roekent. K. H. Slingeland, 7e Afdeeling. (Openbare werken en Volkshuisvesting). J. P. Starreveld, Adj. Commies. A. Onkenhout. Klerk. J. P. F. Regter, H. Meeusen, Referendaris. B. J. Bervoets, Commies. N. C. A. Ockhuijsen Jr., A. J. P. Uijtdehaage, 8e Afdeeling. (Personeelsaangelegenheden (uitgezonderd Onderwijs) Sociale Zaken, Commissie van Overleg, pensioenen Gemeente Ambtenaren, Ongevallen Verzekering. A. Koelma, Referendaris. Fr. v. Egmond, Commies. H. A. v. Abs, Hoofd Commies. K. P. Olthoff, Adj. Commies. 9e Afdeeling vervallen. 10e Afdeeling. (Algemeene zaken, uitvoering Drankwet, Armenwet, Ziektewetten, Loterij wet, Krankzinnigenwet en diverse andere wetten, besluiten en verordeningen). J. W. A. Misset, Hoofd Commies. J. W. A. Stalpers, Commies. W. H. Bouwmeester, Controleur (Hoofdbode). J. F. Kronenburg, Bode. H. C. Prikker, K. C. v. Tilburg, D. v, d. Want, Adj. Commies. J. H. Koch, Klerk. H. Wezenaar, Bode. J. M. F. Meijer, J. Schipper, Portier. N. D. Metselaar, Bewaarder. GEMEENTE ARCHIEF. Het Gemeente Archief te Haarlem, gevestigd in het Raadhuis, is geopend alle werkdagen van des voormiddags half tien tot des namiddags vier uur. Behalve de oude en nieuwe Archieven der Gemeente bevat het den Historischen-, Topografischen Atlas en de verzameling Voorhelm Schneevoogt, werk van Haarlemsche Graveurs. Aan de instelling zijn verbonden H. E. Knappert, Archivaris. j A. C, Sandijck, Adj. Klerk. GEMEENTE-ONTVANGER. Kantoor in het Raadhuis, Ingang Pandpoort. Geopend dagelijks van 92 ure, uitgezonderd Zaterdags, Zondags, Nieuwjaarsdag en de algemeene erkende Christelijke en daarmede door Burgemeester en Wethouders gelijk gestelde feestdagen. F. de Jonge, Ontvanger. ■J. P. de Klerk, Referendaris. D. Andrea, Commies. J. H. v. d. Wateren, Klerk. BELASTING KANTOOR, Jacobijnestraat 24. Voor de ontvangst der Plaatselijke Belastingen alleen Maandag, Dinsdag, Woensdag en Donderdag an 9-2 ure. J. F. Cramer, Hoofd Commies. N. C. A. Ockhuijzen Sr., Deurwaarder. P. C. Roodenburg, C. J. Grootenboer, A. Koomen, Adj. Commies.

Adresboeken Haarlem | 1923 | | pagina 983